Strona główna Sport Piłka nożna III liga piłkarska: Polonia-Stal – Bystrzyca (relacja live)

III liga piłkarska: Polonia-Stal – Bystrzyca (relacja live)

0

W 16. kolejce III ligi dolnośląsko-lubuskiej piłkarze Polonii-Stali Świdnica „skrzyżują rękawice” z Bystrzycą Kąty Wrocławskie. Chcąc zbliżyć się do bezpiecznej strefy musimy to spotkanie obowiązkowo wygrać. Portal Swidnica24.pl zaprasza na tekstową relację live z meczu. Kibicujemy biało-zielonym! Prosimy pamiętać o odświeżaniu strony.

001

Za kwadrans rozpoczęcie pojedynku

Skład Polonii-Stali: B. Kot, Marszałek, Salamon, Sudoł, Truszczyński, Ciuba, Szuba, Borowy, Jaros, Kohut, Tarnov. Na ławce: Stitou, Sowa, Ł. Kot, Gładysz, Morawski

Skład Bystrzycy: Matlak, Ożga, Pawełek, Bagiński, Gorczyca, Parizotto, Deiverson, Reczka, Drożyński, Rodzik, Niełacny. Na ławce: Anisimowicz, Czarnecki, Dudzic, Kondracki, Szarek

Rozpoczynamy spotkanie

Zawody sędziuje Mirosław Mazgaj z KS Wrocław

2′ – na bramkę uderzał Reczka, zbyt lekko i piłka wpada w dłonie Kota

4′ – ależ blisko gola dla świdniczan, Jaros z 16 metrów trafia tylko w słupek!

7′ – indywidualna akcja Sudoła, nasz obrońca przebiegł dobre kilkadziesiąt metrów, ale został zatrzymany na 18. metrze

9′ – żółta kartka dla Rodzika

10′ – Borowy blisko celu, jego główkę z trudem wyłapał bramkarz rywali

13′ – piłka wpada do bramki Bystrzycy, sędzia główny uznał jednak, że Sudoł faulował golkipera gości

16′ – Jaros powalony w polu karnym, gwizdek arbitra milczy

Jak na razie spora przewaga piłkarzy Polonii-Stali, miejmy nadzieję, że przekłuje się to na gole dla biało-zielonych

18′ – niezwykle poważne ostrzeżenie dla naszej bramki, Kot łapie sytuację sam na sam z Parizotto

23′ – Szuba potężnie uderzył z 20 metrów, piłka nad poprzeczką

25′ – Borowy – żółta kartka

29′ – to powinno być 1:0 dla Polonii-Stali, piłkę po strzale Truszczyńskiego z linii wybija piłkarz Bystrzycy

31′ – z rzutu wolnego uderzył Tarnov, piłkę na rzut rożny sparował Matlak

33′ – kolejna wyborna okazja dla biało-zielonych, Borowy z 5 metrów uderza w bramkarza!

37′ – Borowy przymierzył z dystansu bardzo niedokładnie

40′ – Tarnov uderza z 18 metrów wprost w Matlaka

koniec pierwszej połowy. Pomimo momentami przygniatającej przewagi świdniczan wciąż na tablicy wyników bezbramkowy remis

zaczynamy drugą połowę, bez zmian w składach

46′ – blisko trafienia Tarnov, piłka mija jednak bramkę Matlaka

50′ – Kohut próbuje lobować bramkarza, piłka trafia w słupek

53′ – Tarnov minimalnie niecelnie, piłka kilka centymetrów minęła spojenie słupka z poprzeczką

56′ – Tarnov minął obrońcę i strzelił nieznacznie nad bramką

61′ – Morawski zastępuje w świdnickiej drużynie Kohuta

65′ – Łukasz Kot zmienia Jarosa

69′ – gra przeniosła się niestety do środka pola, w ostatnich minutach brak okazji dla świdniczan

74′ – naczekaliśmy się na to pierwsze trafienie, ale w końcu się udało. Borowy znakomicie wypatrzył Tarnova, a ten skutecznie uderzył z 14 metrów!!! Prowadzimy 1:0!!!

77′ – żółta kartka – Truszczyński

80′ – Szuba zmieniony przez Sowę

81′ – żółta kartka dla Ożgi

82′ – niesamowity bilard w polu karnym ekipy z Kątów Wrocławskich, cudem z opresji wyszedł Matlak

83′ – Sudoł z rzutu wolnego bardzo niedokładnie

87′ – Truszczyński zostaje zmieniony przez Gładysza

90′ – Sowa bardzo dobrze dogrywa do Tarnova, ten na wielkim spokoju mija bramkarza i trafia do pustej sieci!!! Polonia-Stal Świdnica prowadzi 2:0!!!

koniec meczu – wygrywamy 2:0!!