Strona główna Kultura Finał artystycznych „Deutów”

Finał artystycznych „Deutów”

0

Sześciu artystów różnych sztuk i jeden twórczy eksperyment – na taki niezwykły finał Programu Rezydencji Artystycznych „Duety” zaprasza Fundacja Teatr Bezdomny. Wydarzenie rozpocznie się w piątek 27 listopada o godzinie 16.00 w Inkubatorze Organizacji Pozarządowych w Świdnicy, przy ulicy Długiej 33.

plakat

W listopadzie sześciu artystów spotkało się w Świdnicy, aby w duetach pracować nad autorskimi utworami kultury, stworzonymi na styku różnych dziedzin sztuki. Duety tworzyli: Karolina Wycisk i Maciej Hanusek, Przemysław Matejko i Łukasz Palkiewicz (Szatt), Sławomir Jeśko (slime) wraz z Markiem Straszakiem i Agatą Elsner. Podczas piątkowego finału zaprezentowana zostanie relacja z przebiegu rezydencji oraz ich efekty, które następnie będą upowszechniane wśród ogólnopolskiej publiczności. Będzie można również porozmawiać z artystami.

Program rezydencji artystycznych DUETY jest realizowany przez Fundację Teatr Bezdomny oraz Biuro Festiwalowe Impart // Europejską Stolicę Kultury Wrocław 2016 – partnera projektu w ramach Programu Rezydencji Artystycznych A-i-R Wro, dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Partnerem projektu jest Świdnicki Ośrodek Kultury.

Poprzedni artykułBędzie przełamanie ŚKPR-u?
Następny artykułŻłobek jak z bajki w Świebodzicach