Strona główna Bez kategorii Co grają w kinie?

Co grają w kinie? [REPERTUAR CINEMA 3D]

0

Premierowe „Listy do M 2” i „Steve Jobs”, przedświąteczne Kino na Szpilkach i Poranek Familijny – między innymi takie propozycje na nadchodzący tydzień przygotowało świdnickie kino Cinema 3D. Sprawdź, co jeszcze w repertuarze od 13 do 19 listopada.

Steve Jobs

Kadr z filmu „Steve Jobs”

WYDARZENIA SPECJALNE:
KINO NA SZPILKACH – 19.11.2015 r. Start 18:00.
Świąteczny klimat, mnóstwo atrakcji i nagród, wręczenie pierwszej w historii statuetki „Złotej Szpilki” oraz honorowej „Słodkiej Szpilki” a na koniec seans filmu „Listy do M 2” – to wszystko czeka na Panie które przybędą na ostatnią w tym roku edycję Kina Na Szpilkach już 19 listopada od 18:00 w Cinema 3D w Świdnicy.
Bilety w cenie 20zł do nabycia w kasach kina. Rezerwacji dokonywać można na www.cienema3d.pl

PORANKI FAMILIJNE – tylko 14.11.2015 o godz. 10:00
Cinema 3D w Świdnicy zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Poranki Familijne” czyli doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu dla rodziców i ich pociech. Tym razem zobaczyć będzie można na dużym ekranie takie polskie bajki jak „Pampalini”, „Wyspa” oraz doskonale znana wszystkim kolejna część bajki „Reksio ”. Po seansach na wszystkie dzieci czekają gry i zabawy językowe organizowane przez szkołę językową SMART a na rodziców na dobry początek dnia kawa i herbata.
Bilety w cenie 10zł

PREMIERY:
LISTY DO M 2 – Premiera 13.11.2015 r.
Polska; od 12 lat ; Komedia romantyczna 119 min.
Od wydarzeń znanych z „Listów do M.” minęły równo cztery lata i wszyscy bohaterowie przygotowują się do kolejnej Wigilii. Mikołaj (Maciej Stuhr), który znalazł szczęście u boku Doris (Roma Gąsiorowska), wciąż nie może zdecydować się na oświadczyny, co prowokuje jego syna Kostka (Jakub Jankiewicz) do obmyślenia sprytnej, świątecznej intrygi z pierścionkiem zaręczynowym w tle. Małgosia (Agnieszka Wagner) i Wojtek (Wojciech Malajkat) adoptowali Tosię (Julia Wróblewska), ale teraz, tuż przed Bożym Narodzeniem, ich rodzina musi zmierzyć się wspólnie z nową, trudną sytuacją, związaną ze zdrowiem Małgosi. Karina (Agnieszka Dygant) – obecnie wzięta pisarka i Szczepan (Piotr Adamczyk) – teraz taksówkarz, rozstali się, lecz ich ścieżki nieustannie się przecinają. Związek Betty (Katarzyna Zielińska) i „niegrzecznego” Mikołaja Mela (Tomasz Karolak) nie przetrwał próby czasu, Betty wychowuje ich synka Kazika z nowym partnerem Karolem (Marcin Perchuć). Czy Mel zdoła udowodnić, że zasługuje na miłość syna i stać się dla Kazika prawdziwym super bohaterem? Wladi (Paweł Małaszyński) wciąż kieruje Agencją Mikołajów, wspierany przez niezawodną Larwę (Katarzyna Bujakiewicz) i nową pracownicę – Magdę (Magdalena Lamparska), która mocno namiesza w związku popularnego muzyka Redo (Maciej Zakościelny) i Moniki (Marta Żmuda-Trzebiatowska). Rodzice (Małgorzata Kożuchowska, Waldemar Błaszczyk) zmagają się ze zbuntowanym nastoletnim synem, kontestującym Wigilię.
9:30 11:45 14:00 16:15 18:30 19:15 20:45 21:30

STEVE JOBS – Premiera 13.11.2015 r.
USA; od 12 lat ; Biograficzny 122 min.
Życie Steve’a Jobsa to właściwie gotowy scenariusz filmowy. Walka o przetrwanie, wyścig z czasem, genialny umysł i pomysły, które zrewolucjonizowały rzeczywistość XX i XXI wieku. Za reżyserię filmu odpowiedzialny jest Danny Boyle, laureat Oscara za film „Slumdog. Milioner z ulicy”. Scenariuszem zajął się Aaron Sorkin, zdobywca Nagrody Akademii za „The Social Network”. Film zabierze nas w miejsca, w których tworzyły się podwaliny dzisiejszej elektroniki i technologii nowej generacji. Zobaczymy walkę z czasem, który Jobs musiał wyprzedzić, abyśmy dziś korzystali z rozwiniętej technologii komputerowej. Twórcy filmu zapowiadają, że poznamy również intymny portret geniusza, ojca rewolucji technologicznej. W filmie zobaczymy Michaela Fassbendera w roli tytułowej oraz laureatkę Oscara Kate Winslet, a także Setha Rogena i Jeffa Danielsa
14:45 18:00

SPECTRE
USA; od 16 lat ; Akcja/Thriller 150 min.
Tajemnicza wiadomość na temat przeszłości Bonda skieruje go na trop złowrogiej organizacji WIDMO. Podczas gdy M toczy polityczną batalię o przyszłość MI6, agent 007 odkrywa przerażającą prawdę o najpotężniejszej instytucji przestępczej świata.
9:15 12:30 15:45 19:00 20:30 22:15

RABUSIE FISTASZKÓW 2D/3D
USA; b/o; Animowany/Komedia/Przygodowy 85 min.
1 genialna wiewiórka, 10 gangsterów z przypadku i 1000 kilogramów orzeszków. Szykujcie się na najśmieszniejszy skok w historii kina animowanego! Wiewiór ledwo co wyszedł z zoologicznego ogrodu poprawczego, a już pakuje się w kolejną aferę. Chciwa korporacja wywiozła z lasu wszystkie żołędzie, aby przerobić je na… krem do pięt. Wiewiór skrzykuję ekipę włamywaczy, aby zorganizować skok stulecia i ocalić zwierzęta przed głodem. Trzy wiewiórki, wąż, żaba, szczur, nietoperz, jeżozwierz i egzotyczne pangoliny – takiej bandy rabusiów jeszcze w kinie nie było!
2D: 17:15
3D: 10:00 16:00

SUFRAŻYSTKA
Wielka Brytania; od 13 lat ; Dramat 106 min.
Bez tych kobiet historia potoczyłaby się inaczej. Sufrażystki. Wyzwolone, silne kobiety, które domagały się praw – wyborczych, moralnych, obywatelskich. Najpierw publicznie lekceważone i wyśmiewane, później uznane za zagrożenie dla świętości rodziny, honoru mężczyzn i porządku świata, a nawet praw boskich. Aresztowane, napiętnowane, więzione. To ich walka w końcu XIX i na początku XX wieku doprowadziła do przyznania im praw wyborczych. To ich walka zmieniła historię XX wieku, rozpoczynając ruchy emancypacyjne i przemiany społeczne. przestępczej świata.
12:30

PIOTRUŚ. WYPRAWA DO NIBYLANDII
USA; od 7 lat ; Przygodowy/Fantasy/Familijny 111 min.
„Piotruś Pan” to nowe podejście do historii klasycznych postaci stworzonych przez J.M. Barriego. Film opowiada historię osieroconego chłopca, który trafia do magicznej Nibylandii. Będzie się tam bawił i stawiał czoła niebezpieczeństwom, a w końcu odkryje swoje przeznaczenie – zostanie bohaterem, którego już na zawsze wszyscy będą znali jako Piotrusia Pana.
10:00

HOTEL TRANSYLWANIA 2 2D/3D
USA; b/o ; Animowany/Familijny/Komedia 89 min
Film ” Hotel Transylwania 2 ” to kontynuacja przeboju z 2012 roku, opowiadającego o hotelu prowadzonym przez hrabiego Drakulę. Za reżyserie odpowiada twórca pierwszej części Genndy Tartakovsky, a głównym postacią głosu użyczą m.in. Adam Sandler, Selena Gomez oraz Steve Buscemi. Kiedy do hotelu przybywa bardzo stary wampir Vlad, mieszkańcy będą musieli skonfrontować starą szkołę z nowymi zwyczajami panującymi wśród potworów
2D 14:00
3D 12:00
Cinema 3D zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

REZERWACJA TELEFONICZNA
+48 74 639 90 56

KONTAKT
CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica
tel: +48 74 639 90 56
www.cinema3d.pl

Poprzedni artykułSpełniamy marzenia o własnym „M”
Następny artykułProfesor Kocur o ludziach i lemurach