Strona główna Bez kategorii Czekają na mieszkańców Kolonii i Zarzecza

Czekają na mieszkańców Kolonii i Zarzecza

0

Jakie inwestycje będą realizowane w najbliższych latach? Co zrobić dla poprawy bezpieczeństwa? Między innymi na takie pytania będą odpowiadać prezydent Świdnicy i komendant policji podczas spotkania z mieszkańcami dzielnicy Kolonia i osiedla Zarzecze.

OM 2

Spotkanie zaplanowano na 20 listopada 2015 roku o godz. 17.00 w Gimnazjum nr 4 im. Noblistów Polskich w Świdnicy przy ul. Jodłowej 21. Przedstawiony zostanie zakres inwestycji, jakie są i będą realizowane na w tej części miasta w najbliższych latach oraz nowe zasady kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego. Będzie to doskonała okazja do rozmowy o potrzebach i pomysłach mieszkańców, związanych z funkcjonowaniem miasta, jak i dzielnicy.
Państwa opinie, propozycje zadań do realizacji, zgłoszone potrzeby oraz projekty konkretnych rozwiązań są niezwykle cenne, a także niezbędne do kształtowania miasta przyjaznego mieszkańcom. Zapraszam więc do udziału w spotkaniu – mówi prezydent Beata Moskal-Słaniewska. Podobne spotkania zorganizowano dotychczas na Osiedlu Młodych i Zawiszowie.

Poprzedni artykułZaśpiewali nastrojowo i jesiennie [VIDEO]
Następny artykułSpacerował z reklamówką pełną marihuany