Strona główna Bez kategorii Ziemniaczana sobota w Gimnazjum nr 3

Ziemniaczana sobota w Gimnazjum nr 3

0

Kartofel, pyra, ziymiok, barabola, grula czy swapka. Mimo różnego nazewnictwa wszyscy i tak wiedzą o co chodzi – o ziemniaki. W najbliższą sobotę, 3 października na boiskach Gimnazjum nr 3 w Świdnicy już po raz trzeci zostanie zorganizowany Święto Pieczonego Ziemniaka.

Gimnazjum 3

Zdjęcie ze strony Gimnazjum nr 3

To cykliczna impreza nie tylko dla uczniów i rodziców, ale także dla wszystkich świdniczan. Organizatorzy gwarantują moc różnych atrakcji. Będą pyszne potrawy, domowe ciasta, kawa i herbata. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. Kącik zabaw ziemniaczanych, liczne konkursy z nagrodami, trampolina i zjeżdżalnia dmuchana – to wszystko będzie czekało na najmłodszych.

W atmosferze występów muzycznych Akademii Młodych Talentów oraz wokalistów Młodzieżowego Domu Kultury wystąpią grupy sportowe z FITNESS WORLD, BOI-TEAM, MUAY THAI, NaSportowo, ZUMBA ŚWIDNICA oraz grupy sportowe Gimnazjum nr 3. Ochotnicza Straż Pożarna ze Świdnicy przygotuje pokaz strażacki, a miłośnicy zwierzaków będą mogli wziąć udział w pokazie swoich pupili. Jedną z atrakcji będzie loteria fantowa, w której wygrywa każdy los. Główną nagrodą będzie telefon komórkowy – wymienia Renata Jończyk, kierownik nadzoru pedagogicznego z Gimnazjum nr 3 w Świdnicy. Na festyn zaprasza również radny Jan Jaśkowiak. Festyn potrwa od 11.00 do 15.30.

/PSM/

Festn G3

Poprzedni artykułBilety do Cinema 3D [WYNIKI KONKURSU]
Następny artykułUwaga! Zmiany na Wałbrzyskiej [MAPKA]