Strona główna Bez kategorii Uwaga! Zmiany na Wałbrzyskiej

Uwaga! Zmiany na Wałbrzyskiej [MAPKA]

5

Zakończyły się główne prace związane z przebudową ulicy Wałbrzyskiej  pomiędzy ulicą Mickiewicza i ulicą Leśną. Na tym fragmencie drogi wykonano przebudowę jej konstrukcji, zamieniono dotychczasową nawierzchnię z kostki kamiennej na asfalt.

Wałbrzyska

Droga zostanie otwarta w piątek, 2 października w godzinach popołudniowych. Teraz trwają jeszcze ostatnie prace porządkowe. W związku z tym zlikwidowane zostaną trasy objazdowe poprowadzone ulicami Armii Krajowej, Głowackiego, Niecałą, Wschodnią i Leśną.

Niemal równocześnie bo już w środę, 7 października rozszerzony zostanie plac budowy na innym zadaniu inwestycyjnym obecnie już realizowanym na ul. Wałbrzyskiej, tzn. zamknięty zostanie odcinek pomiędzy ul. Korczaka, a skrzyżowaniem ulic Wałbrzyska/Polna Droga/ Kochanowskiego.

Z uwagi na to zamknięcie dalej obowiązywać będzie trasa objazdowa dla drogi wojewódzkiej nr 379, wyznaczona ulicami Sprzymierzeńców, Pionierów Ziemi Świdnickiej, Polną Drogą w stronę Wałbrzycha przez Witoszów. Zwracamy się więc z prośbą do kierowców, aby nadal korzystali ze wskazanego objazdu.

Od soboty, 3 października linie autobusowe nr 50, 51 i 52 będą realizowane zgodnie z rozkładem jazdy umieszczonym na przystankach.

/UM w Świdnicy/

MAPKA W PDF. KLIKNIJ!

mapka

Poprzedni artykułZiemniaczana sobota w Gimnazjum nr 3
Następny artykułZe Spójnią o drugie zwycięstwo w I lidze