Strona główna Bez kategorii Spotkają się z mieszkańcami Osiedla Młodych

Spotkają się z mieszkańcami Osiedla Młodych

2

Jakie inwestycje będą realizowane w najbliższych latach? Co zrobić dla poprawy bezpieczeństwa? Między innymi na takie pytania będą odpowiadać prezydent Świdnicy i komendant policji podczas spotkania z mieszkańcami Osiedla Młodych.

SPOTKANIE kRASZOWICE

W maju podobne spotkanie zostało zorganizowane na Kraszowicach.

Prezydent Beata Moskal-Słaniewska i komendant powiatowy policji w Świdnicy Krzysztof Niziołek zapraszają mieszkańców Osiedla Młodych na spotkanie, które zaplanowano  na piątek 9 października 2015 roku o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 4 w Świdnicy przy ul. Marcinkowskiego 4-6.

Podczas spotkania przedstawiony zostanie zakres inwestycji, jakie są i będą realizowane na Osiedlu Młodych w najbliższych latach oraz nowe zasady kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego. Będzie to doskonała okazja do rozmowy o potrzebach i pomysłach mieszkańców, związanych z funkcjonowaniem miasta, jak i dzielnicy.
Państwa opinie, propozycje zadań do realizacji, zgłoszone potrzeby oraz projekty konkretnych rozwiązań są niezwykle cenne, a także niezbędne do kształtowania miasta przyjaznego mieszkańcom. Zapraszam więc do udziału w spotkaniu – mówi prezydent Beata Moskal-Słaniewska.

To kolejne i nie ostatnie spotkanie władz miasta organizowane ze świdniczanami. Po rozmowach z mieszkańcami Rynku i Kraszowic, a niedługo Osiedla Młodych, już dziś zapowiadamy, że następną dzielnicą, którą odwiedzi prezydent miasta będzie Osiedle Zawiszów – informuje Magdalena Dzwonkowska, rzeczniczka prasowa UM w Świdnicy.

Poprzedni artykułPodział punktów w stolicy Karkonoszy [FOTO]
Następny artykuł6 medali z Trutnova