Strona główna Sport Piłka ręczna Skuteczność do poprawki

Skuteczność do poprawki

0

Niezwykle wstydliwy wynik zapisali na swoim koncie piłkarze ręczni ŚKPR-u Świdnica, bo 15 rzuconych goli w trakcie całego spotkania chluby nam z pewnością nie przynosi. Świdniczanie zanotowali kolejną porażkę w rozgrywkach I ligi przegrywając na wyjeździe z Wolsztyniakiem Wolsztyn 15:29.

SKPR002

Przed meczem oba zespoły dzieliły w tabeli dwa miejsce i tylko jeden punkt. Wprawdzie faworytem pojedynku byli gospodarze, to wydawało się, że ŚKPR stać będzie na nawiązanie walki i być może pokuszenie się o niespodziankę. Początek spotkania nawet to potwierdził, bo po dziesięciu minutach świdniczanie prowadzili 6:4. Niestety potem było już znacznie gorzej. Kolejną bramkę Szare Wilki zdobyły dopiero w 27. minucie. Wówczas Wolsztyniak miał już pięć bramek przewagi. Po przerwie goście próbowali jeszcze odrabiać straty, ale kolejne błędy i kontry przeciwników odebrały jakąkolwiek nadzieję. – Nie można marzyć o zwycięstwie jeśli w całym meczu popełnia się w sumie około trzydziestu własnych błędów – przyznał po meczu Arkadij Makowiejew, trener odnowy biologicznej ŚKPR-u. Kolejny mecz o punkty za tydzień. W sobotę, 31 października do Świdnicy przyjedzie lider tabeli – Warmia Traveland Olsztyn.

Wolsztyniak – ŚKPR Świdnica 29:15 (14:8)

ŚKPR: Wasilewicz, Olichwer, Bajkiewicz – Chaber 3, Krzaczyński 2, Grochowski 2, P. Rogaczewski 2, K. Rogaczewski 1, Piędziak 1, Bieżyński 1, Bruy 1, Kijek 1, Dziwiński 1, Macyszyn, Jarząbek, Czerwiński

Karne: Wolsztyniak 4/4, ŚKPR 2/2

Kary: Wolsztyniak 6 minut, ŚKPR 8 minut