Strona główna Sport Siatkówka Dekoria znów lepsza od Gwardii. Mamy lidera!

Dekoria znów lepsza od Gwardii. Mamy lidera!

0
Siatkarze UKS-u Dekoria Świdnica rozegrali w sobotę, 24 października rewanżowy pojedynek z Gwardią Wrocław. Po zaciętym i bardzo interesującym meczu, ponownie pokonaliśmy Gwardię, tym razem w stosunku 3:0 (25:22, 25:23, 25:19) i zostaliśmy liderami dolnośląskiej ligi kadetów.
dekoria
Zwycięstwo we Wrocławiu i to w stosunku 3:0 w hali przy ulicy Krupniczej… To każdy świdnicki trener, który tam grał i wygrał, wie jak smakuje! Moi chłopcy zagrali jeszcze lepiej, niż w środę w Świdnicy (3:1). Szczególnie drugi set przysporzył mi wiele radości, ponieważ przegrywaliśmy już 15:19, ale spokój drużyny i cierpliwość pozwoliły nam odrobić straty i wygrać seta 25:23. W zespole panuje bardzo dobra atmosfera, co widać w czwartym już wygranym meczu w sezonie. Chłopcy cieszą się z każdego zdobytego punktu, w zespole panuje dobry duch drużyny. Prawdopodobnie spotkamy się z Gwardią w finale rozgrywek, gdyż Wrocław posiada zawodnika w SMS-ie Spała i mają już zagwarantowany udział w finale naszych rozgrywek. Na pewno się nim wzmocnią – komentuje trener drużyny Piotr Godula.
Skład Dekorii: Filip Slatan (13 pkt), Grzegorz Radziwiłko (2 pkt), Michał Jagiełło (21 pkt), Jakub Popławski (7 pkt), Jakub Borowy (5 pkt), Kacper Kaniowski (1 pkt), Rafał Bernat (libero), Patryk Stabrawa, Mateusz Grymek.