Strona główna Wydarzenia Świebodzice Są pieniądze na leczenie Anety Łazorko

Są pieniądze na leczenie Anety Łazorko

0

Udało się – dzięki zaangażowaniu tysięcy ludzi zebrana została pełna kwota potrzebna na kosztowną terapię dla chorej na ziarnicę złośliwą Anety Łazorko, 32-letniej świebodziczanki. Pani Aneta przyjęła już dwie dawki leku – i czuje się lepiej. Jest pełna optymizmu i radości, a przede wszystkim wzruszona ogromną falą życzliwości i wsparcia, jaką otrzymała od mieszkańców swojego miasta.

Aneta Łazorko
– Chciałabym bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy okazali mi życzliwość i wsparcie finansowe. Bez Państwa pomocy moja rodzina nie byłaby w stanie tak szybko uzbierać pieniędzy na leczenie, a czas miał tu bardzo duże znaczenie. Kiedy słyszałam o tych wszystkich wspaniałych akcjach, zbiórkach, zaangażowaniu ludzi – nie wierzyłam, że spotyka mnie takie dobro. Jestem bardzo szczęśliwa, dziękuję jeszcze raz wszystkim, a szczególnie dziękuję mojej kochanej mamie, która była motorem napędowym wszystkich działań – powiedziała  wzruszona pani Aneta.

Przez ponad dwa miesiące w Świebodzicach były organizowane liczne akcje charytatywne na rzecz pani Anety, zbiórki prowadzone były na portalach społecznościowych, imprezach miejskich, w firmach i instytucjach. Burmistrz Bogdan Kożuchowicz na swoim profilu fejsbukowym zachęcał do wpłacania datków dla świebodziczanki, powstał także specjalny profil poświęcony zbiórce na leczenie pani Anety.
Akcja ma swój szczęśliwy finał, są pieniądze i mamy nadzieje, że równie szczęśliwie zakończy się leczenie pani Anety.

Agnieszka Bielawska-Pękala

UM Świebodzice

Poprzedni artykułSą kandydaci na nowego komendanta
Następny artykułBędą boksować w Galerii Świdnickiej