Strona główna Kultura Rapowo: Demia Doberman i przyjaciele

Rapowo: Demia Doberman i przyjaciele

0

Próbował najróżniejszych stylów w muzyce, w każdym dawał sobie rade, ale hip-hop i rap są mu szczególnie bliski. Demia Doberman, podsumowuje płytę A.K.A.Demia i wraz z przyjaciółmi zaprasza 24 października na koncert.

rap koncert

W sobotę, 24 października o godz. 20.00 w klubie Karma przy ul.Spółdzielczej 14 w Świdnicy wystąpi Demia Doberman wraz Zielonym (NzU) oraz Dj`ejem Czajnikiem jako nowy skład MANTRA. Dodatkowo na scenie gościnnie pojawią się PKI, Miro/Beem, Blazze i Madział.

 Podczas koncertu dodatkowa atrakcja – premiera teledysku do utworu „Tu się wychowałem”  zrealizowanego przy współpracy świdnickiej wytwórni Pro Rec oraz Blind Studio  należącej do Krzysztofa Jezierskiego. To ostatni teledysk z promowanej do teraz płyty Dobermana A.K.A.Demia, w której wystąpiło gro szanowanych przez artystę świdnickich raperów. Po głównej części koncertowej – after party do białego rana w rytmie lokalnego dolnośląskiego rapu.

 Demia Doberman, właściwie Daniel Warakomski, jest laureatem m.in. przeglądu Truskawka (2014) oraz konkursu 'Pro Test’ zorganizowanego przez wytwórnię Pro Rec. Długoletni wokalista grupy Zakaz Wjazdu oraz Rebel Division. Podczas koncertu będzie można usłyszeć przekrojowy materiał z płyt  A.K.A.Demia czy „Rap Prosto z serca” oraz nowy materiał składu Mantra.

Poprzedni artykułW elitarnym gronie stypendystów ministra edukacji
Następny artykułWielki sukces G-4, najlepsi na Dolnym Śląsku!