Strona główna Bez kategorii Podział punktów w starciu z głogowskim beniaminkiem

Podział punktów w starciu z głogowskim beniaminkiem

0

Punkt do swojego dorobku dopisali w 12. kolejce spotkań IV ligi dolnośląskiej piłkarze AKS-u Strzegom. Drużyna prowadzona przez Jarosława Krzyżanowskiego zremisowała w Świebodzicach 1:1 z beniaminkiem rozgrywek – rezerwami Chrobrego Głogów.

piłka nożna - uniwersalne

Muszę pochwalić rywali, ponieważ grali naprawdę poukładaną piłkę. Jest to dobry zespół, na czele z Bartoszem Machajem, który sprawił nam w sobotę wiele kłopotów. Z przebiegu meczu głogowianie zasłużyli na ten punkt. Ja również szanuję tę zdobycz punktową. Za tydzień gramy na wyjeździe z Piastem Nowa Ruda. Będziemy walczyć o pełną pulę – podsumował trener Jarosław Krzyżanowski.

Do przerwy na murawie był bezbramkowy remis, a to co ważne dla kibiców, czyli gole padły w drugich 45 minutach. Jako pierwsi do siatki trafili gospodarze. Najlepszy strzelec AKS-u Mateusz Alwin w 63. minucie bezpośrednio z rzutu wolnego dał prowadzenie strzegomskiej ekipie zaliczając przy tym swoje siódme trafienie w tym sezonie. Radość z prowadzenia trwała zaledwie kilkadziesiąt sekund. Skuteczną główką popisał się Tomasz Bieleń i skończyło się na wyniku 1:1.

AKS Strzegom – Chrobry II Głogów 1:1 (0:0)

AKS: Nowak, Durajczyk, Posacki, Gołąbek, Sabat, Szymczyk (D. Krzyżanowski), Sobczak, Demirow, Alwin, Stępień (Matuszak), Dobrowolski (Wasilewski)