Strona główna Polityka Platforma na ostatniej prostej

Platforma na ostatniej prostej

3

Nie było konwencji otwarcia kampanii w Świdnicy, jest forum niemal na finał. Działacze i sympatycy Platformy Obywatelskiej spotkali się dzisiaj ze swoimi kandydatami na posłów i senatorów.

PO 1

Obecna była większość kandydatów z jedynką listy wałbrzyskiej do sejmu, Tomaszem Siemoniakiem (obecny wicepremier), posłami kończącej się kadencji Teresą Świło, Robertem Jagłą, Katarzyną Mrzygłocką i Agnieszką Kołacz-Leszczyńską. W forum wzięli udział także wojewoda dolnośląski, Tomasz Smolarz, trójka na liście PO oraz Wiesław Kilian, senator ubiegający się o ponowny wybór.

Podczas forum posłowie i kandydaci na posłów przypomnieli w telegraficznym skrócie najważniejsze założenia programowe. Pokazano także zdjęcia z kampanii. Walczący o miejsce w sejmie byli gotowi na wiele, by dotrzeć do wyborców – przebierali się za Indian, pozowali na ringu bokserskim, mokli na deszczu, wspinali się na drabiny. Te obrazki obejrzało jedynie kilkadziesiąt osób, działaczy i sympatyków. Zaskakiwało także tempo prezentacji, które zamiast dynamiki sprawiało wrażenie zadyszki.

Wybory 25 października.

/asz/

Poprzedni artykułŻarowska Liga Futsalu: Czas start…
Następny artykułNa kongresie będzie nawet półtora tysiąca gości