Strona główna Bez kategorii Ławnicy do świdnickich sądów wybrani

Ławnicy do świdnickich sądów wybrani

1

Rada Miejska w Świdnicy wybrała ławników do Sądu Rejonowego i Okręgowego w Świdnicy na kadencję 2016-2019.

sad okregowy

Do Urzędu Miejskiego w Świdnicy wpłynęły zgłoszenia 94 kandydatów na ławników, z tego:
• 7 kandydatów na ławników do Sądu Rejonowego w Świdnicy Wydziału Rodzinnego i Nieletnich,
• 3 kandydatów na ławników do Sądu Rejonowego w Świdnicy Wydziału Pracy i Ubezpieczeń Społecznych,
• 18 kandydatów na ławników do Sądu Okręgowego w Świdnicy Wydziału Karnego,
• 64 kandydatów na ławników do Sądu Okręgowego w Świdnicy Wydziału Cywilnego,
• 2 kandydatów na ławników do Sądu Okręgowego w Świdnicy Wydziału Pracy  i Ubezpieczeń Społecznych.

Podczas ostatniej sesji Rada Miejska w Świdnicy, po wysłuchaniu opinii Zespołu opiniującego kandydatów, podjęła uchwałę o pozostawieniu bez dalszego biegu zgłoszenia dwóch kandydatów ze względu na nie spełnianie przez nich wymogów ustawy Prawo o ustroju sądów powszechnych. W głosowaniu tajnym radni dokonali wyboru 92 ławników na kadencję 2016-2019.

Wybrani ławnicy do Sądu Rejonowego w Świdnicy i Sądu Okręgowego
w Świdnicy na kadencję 2016 – 2019 uchwałą nr XII/111/15
Rady Miejskiej w Świdnicy z dnia 25 września 2015 r.

Lista ławników  do Sądu Rejonowego w Świdnicy Wydziału Rodzinnego i Nieletnich

1. BRANIECKA Małgorzata
2. CZYŻ Krystyna
3. FIGURSKA Marta Adrianna
4. HARAŹNA Maria
5. NOWACZYŃSKA Luiza
6. PIETRZAK-ROK Joanna Krystyna
7. RAKUS Maria Krystyna
Lista ławników do Sądu Rejonowego w Świdnicy Wydziału Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

1. CZECH Janina
2. GAWLIK Stanisława
3. LAPRUS-MARCUTA Barbara Jolanta
Lista ławników do Sądu Okręgowego w Świdnicy Wydziału Karnego
1. BIESZCZAD Zenobia Maria
2. DEREŃ Mariola Wioletta
3. DURLEJ Artur Józef
4. GULAWSKI Andrzej Czesław
5. HAJDUK Małgorzata Agnieszka
6. JANUSZ Eugeniusz
7. KLAJA Magda Ewa
8. KOZIARSKA Irena Janina
9. KWIATKOWSKI Ireneusz Jan
10. MAJCHRZAK Marta
11. RATAJ Henryk
12. SZPORKO Tadeusz
13. ŚWIĘCICKI Leszek Stanisław
14. TACZKO Andrzej Mikołaj
15. WILCZYŃSKI Marian Stefan
16. ZAPART Irena
17. ZDEBIAK Zofia

Lista ławników do Sądu Okręgowego w Świdnicy Wydziału Cywilnego

1. AUGUSTYNIAK Danuta
2. AUGUSTYNIAK Janina Ewa
3. BŁASZKIEWICZ Renata Teresa
4. BODAK Apolonia
5. BRZEZICKA Barbara Elżbieta
6. BRZOSTOWSKI Jerzy Wojciech
7. BRZOZOWSKI Józef
8. CHRUŚCIEL Joanna Maria
9. CIEŚLIK Barbara
10. CZARNECKI Tadeusz Zbigniew
11. ĆWIRKO Jan Tadeusz
12. DĘBICKA Agata Urszula
13. DOLATA Grażyna Barbara
14. FALUTA Wiesława Sabina
15. FRANIECZEK Beata Iwona
16. FRANKOWSKI Leszek
17. FRĄCKIEWICZ Danuta
18. FRĄCKIEWICZ-SERWACH Diana Weronika
19. GDESZ Elżbieta
20. GRABEK Józef
21. HAŁAS Jolanta
22. HAUZER Ina Jovita
23. JANISZEWSKA Irena Elza
24. JĘDRZEJEWSKA Irmina Małgorzata
25. KIELKA Iwona Anna
26. KLAG Zdzisława Jadwiga
27. KOSMALA Helena
28. KOWALCZYK Renata
29. KOWARA-MOSKWA Krystyna Danuta
30. KOWNACKA Jolanta
31. KUCZYŃSKA Magdalena
32. KUŚNIERZ Halina
33. LANGE-KRÓL Adriana Janina
34. ŁUKASZEWICZ Maria Eleonora
35. MAGIEROWSKI Andrzej Stanisław
36. MATUSIAK Janina
37. MICHALSKA Danuta Maria
38. MIERZWIŃSKA Leokadia Maria
39. MYCZKOWSKA Ewa
40. NALEPA-PEST Maria Danuta
41. NAWROCKA-WĘGŁOWSKA Katarzyna
42. OKNIAŃSKA Magdalena Agnieszka
43. OWOCKA Lilianna
44. PACUŁT Anna
45. PARUCH Ewa Barbara
46. PIĘTKA Genowefa Łucja
47. POMPE Zofia Eugenia
48. PRYPIN Izabela Wioletta
49. SAWICKA Janina
50. SEBASTIAŃSKA Janina
51. SERWA Zofia
52. SOBOLAK Józefa
53. SOCHACKA Krystyna Danuta
54. SOJA Romana
55. SPOSÓB Małgorzata Maria
56. STAL Elżbieta Maria
57. SZOT Danuta Zofia
58. SZYDŁO Józef Henryk
59. ŚLĘZAK Aleksandra Maria
60. TRZCIŃSKA Irena
61. TYMIŃSKA Renata Elżbieta
62. WILCZYŃSKA Helena
63. ZBOCH Edyta Anna

Lista ławników do Sądu Okręgowego w Świdnicy Wydziału Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
1. CIACHOWSKA Hanna Elżbieta
2. CZAPSKA Alina Marianna