Strona główna Bez kategorii Kino Na Szpilkach w najbliższy czwartek

Kino Na Szpilkach w najbliższy czwartek

0

Kino Cinema 3D w Świdnicy zaprasza wszystkie panie na przedostatnią w tym roku edycję Kina Na Szpilkach.  Już w czwartek, 22 października o godzinie 18:00.

szpilki 4zdjęcie archiwalne

Wydarzenie tradycyjnie rozpocznie się od lampki szampana na holu kina. Nie zabraknie również restauracji Stara Szopa oraz Diabelskiego Burgera, którzy na stałe zagościli na kinowych spotkaniach dla pań i postarają się, by na „szpilkach” nie zabrakło czegoś „na ząb”. Swoje słodkości przedstawi również pracownia cukiernicza Babeczki Cafe.

Edycja październikowa przebiegnie pod hasłem snu i wszystkiego, co ze snem związane. Będzie można porozmawiać z paniami z salonu Łukowa Beauty czy Sekret Piękna o tym, jak zadbać o siebie, kładąc się spać, zaś Centrum Dietetyczne Naturhouse podpowie, co zjeść, kiedy i czy można chudnąć w trakcie snu. Nie zabraknie również Mydlarni u Franciszka i Mary Kay ze swoimi produktami równie mocno związanymi z chodzeniem spać i wstawaniem rano piękniejszym! A gdzie się najlepiej wyspać? To podpowie Hotel Pałac Jugowice.

Jeśli Kino Na Szpilkach, to nie może również zabraknąć konkursów z nagrodami, ale to nie koniec atrakcji i niespodzianek. Październikowe „szpilki” uświetni występ iluzjonisty Macieja Eszwowicza czyli młodego, odnoszącego duże sukcesy świdniczanina, uczestnika programu Mam Talent.

Panie, które przybędą na Kino Na Szpilkach wezmą również udział w głosowaniu w I edycji plebiscytu na „Złotą Szpilkę” czyli nagrodę przyznawaną przez społeczność kobiet dla osoby, firmy czy instytucji, która dla Pań bezinteresownie robi więcej niż tylko wykonywanie codziennych obowiązków.

– Panie, które przychodzą na spotkania w naszym kinie tworzą wspaniałą społeczność, mają swoją imprezę, także chcemy, aby miały również głos i mogły wyróżnić z naszą pomocą kogoś, kto robi wiele dla kobiet w naszym regionie. Stowarzyszenie Kobiet oraz dyrekcja Cinema 3D w Świdnicy przygotuje kandydatów, na których oddawać będzie można głos na najbliższych „szpilkach”, argumentując oczywiście każdą propozycję na laureata. Pierwsza „Złota Szpilka” zostanie wręczona przy ostatniej edycji KNS w tym roku, 19 listopada – zapowiada Bartosz Zacharski, Specjalista ds. Kluczowych Klientów Cinema 3D w Świdnicy.

Na koniec spotkania tradycyjnie zaplanowano seans. Tym razem będzie to komedia romantyczna „Sypiając z innymi” – Lainey i Jake spali ze sobą tylko raz, ale za to ten pierwszy. Kilka lat później, wpadają na siebie przypadkiem. Jake to nałogowy kobieciarz, a Lainey uzależniła się od niewłaściwego faceta, który ma żonę i dziecko w drodze. Na kilometr widać, że są dla siebie stworzeni, tylko oni wciąż tego nie wiedzą. Może wszystko by się zmieniło, gdyby tylko przestali sypiać z innymi…

– Film „Sypiając z innymi” to świetna propozycja na dające o sobie znać coraz bardziej, zimne, jesienne wieczory. Mimo że na naszych ekranach będzie miał on swoją premierę 16 października, to nic nie zastąpi klimatu przy Kinie Na Szpilkach – zaprasza Grzegorz Tomski, dyrektor Cinema 3D w Świdnicy.

Bilety w cenie 20 zł już do nabycia w kasach kina. Rezerwacji dokonywać można na www.cinema3d.pl

650X100

Poprzedni artykułŚKPR znów bez zdobyczy punktowej
Następny artykułDla wnuków i dziadków