Strona główna Sport Piłka ręczna Katastrofalny występ ŚKPR-u w Elblągu

Katastrofalny występ ŚKPR-u w Elblągu

0

Wciąż z tylko jednym zwycięstwem pozostają piłkarze ręczni ŚKPR-u Świdnica rywalizujący w rozgrywkach grupy A I ligi. Podopieczni Krzysztofa Terebuna przegrali na wyjeździe z Klubem Sportowym Meble Wójcik Elbląg aż 21:37, a uczciwie trzeba przyznać, że gdyby rywale zagrali ze stuprocentowym zaangażowaniem przez pełną godzinę, spotkanie zakończyłoby się znacznie większym pogromem.

skpr

Gospodarze wybili nam piłkę ręczną z głowy już w pierwszych minutach meczu, kiedy wyszli na prowadzenie 10:1. Świdniczanie na szczęście nieco się otrząsnęli zmniejszając straty i przegrywając w 15. minucie 6:12. Od tego momentu dystans do przeciwników zaczął jednak rosnąć i na 10 minut przed końcową syreną na tablicy wyników było 35:15. Tyle trafień w tym fragmencie pojedynku chluby nam z pewnością nie przynosi, ale na szczęście w końcówce przeciwnicy spuścili trochę z tonu. Ostatecznie miejscowi pokonali ŚKPR Świdnica aż 37:21.

KS Meble Wójcik Elbląg – ŚKPR Świdnica 37:21 (22:8)

ŚKPR: Wasilewicz, Olichwer, Bajkiewicz – Piędziak 5, Bieżyński 5, Kijek 4, Chaber 3, K. Rogaczewski 1, Bruy 1, Macyszyn 1, Dziwiński 1, Grochowski, Czerwiński