Strona główna Wydarzenia Chilli Crew w Manufakturze

Chilli Crew w Manufakturze

0

Kolejny raz zespół Chilli Crew, poruszający się między galaktykami reggae, soul, rock i rap, wyrusza w trasę po Polsce. Okazja jest nieprzeciętna, gdyż ukazało się kolejne wydawnictwo zespołu. 17 października artyści zagrają w restauracji Manufaktura w Świdnicy.

chilli crewzdjęcie pochodzi z fanpage zespołu

Chilli Crew powstało z inicjatywy Szymona Chudego i Jakuba Wojciechowskiego, którzy do współpracy zaprosili wyjątkowo charyzmatyczną wokalistkę, Martynę Baranowską, znaną ze współpracy m.in. z Gaga ZŻ i Bethel. Trzon zespołu wsparli także niezwykle uzdolnieni, wrocławscy muzycy – Mateusz Witkowski i Michał Lange. Muzycy StarGuardMuffin łączą siły z charyzmatyczną wokalistką Martyną Baranowską. Wspólnie tworzą zespół, który odważnie stawia pierwsze kroki na polskiej scenie muzycznej. Szczery przekaz oraz niecodzienne spojrzenie na reggae, rap i soul pozwala stwierdzić, iż zespół wypracowuje własny, niepowtarzalny styl.

Charyzmatyczny koncert zaplanowano na godz. 20:00. Bilety w cenie 25zł (przedsprzedaż) i 30zł (w dniu koncertu) do nabycia w restauracji. Drink powitalny w cenie biletu. Więcej szczegółów.

Poprzedni artykułTysiące podróżnych wybrało ciuchcię
Następny artykułDla zdrowia w Galerii Świdnickiej [FOTO]