Strona główna Bez kategorii Beata Szydło i Jarosław Gowin przyjadą do Świdnicy

Beata Szydło i Jarosław Gowin przyjadą do Świdnicy

6

Świdnica znalazła się na trasie wyborczej Beaty Szydło z Prawa i Sprawiedliwości oraz Jarosława Gowina, lidera Polska Razem. Oboje będą zachęcać do głosowania na kandydatów, startujących w listy PiS. Uwaga! Zmiana godziny wizyty Jarosława Gowina.

B.Szydło

Beata Szydło

Polska Razem Gowina nie tworzy formalnej koalicji z PiS-em, ale jej kandydaci znaleźli się na wysokich miejscach wśród kandydatów partii Jarosława Kaczyńskiego. Ze Świdnicy o mandat posła ubiega się popierany przez Polskę Razem były prezydent Świdnicy Wojciech Murdzek. I to jego kandydaturę będzie promował Jarosław Gowin podczas spotkania w Świdnicy, które rozpocznie się 5 października ok. 13.30 od spaceru przez Rynek w kierunku ulicy Łukowej.

Gowin 1

Z prawej Jarosław Gowin

Natomiast Beata Szydło, kandydatka PiS na premiera, przyjedzie do Świdnicy w środę, 7 października. Gospodynią spotkania, które rozpocznie się o godzinie 11.00 na świdnickim Rynku, będzie poseł Anna Zalewska.

Podczas obu wizyt liderom towarzyszyć będą kandydaci do sejmu i senatu z okręgu wałbrzyskiego, startujący z list PiS-u.

Aktualizacja 5 października, g. 10.45 – Jak poinformowali w tej chwili organizatorzy, wizyta Jarosława Gowina w Świdnicy rozpocznie się później niż planowano – ok. 14.00.

Poprzedni artykuł„A to Heca” wygrała
Następny artykułModlitwa z udziałem zwierzaków [FOTO]