Strona główna Sport Piłka nożna Zjednoczeni w czubie IV ligi

Zjednoczeni w czubie IV ligi

0

Piłkarze Zjednoczonych Żarów nie mieli litości dla zawodników Włókniarza Mirsk wygrywając w 6. kolejce IV ligi dolnośląskiej 6:0. Podopieczni Adama Łagiewki znajdują się obecnie na trzeciej pozycji w tabeli ustępując jedynie Sokołowi Wielka Lipa i Olimpii Kowary.

piłka nożna - uniwersalne

Od początku spotkania Zjednoczeni w pełni panowali nad wydarzeniami na murawie. Rezultat już w 6. minucie otworzył Damian Uszczyk wykorzystując dobre dogranie od Przemysława Kloca. W kolejnych minutach Uszczyk dopisał do swojego dorobku kolejne trafienie, z jednego cieszył się też Kloc. Po zmianie stron wynik podwyższył Mateusz Kołodziej, a ostatnie dwa gole były dziełem Krzysztofa Goździejewskiego. Zjednoczeni Żarów z 13 punktami wywalczonym w 6 spotkaniach znajdują się na trzecim stopniu podium. Tabelę otwiera Sokół Wielka Lipa (16 pkt.), który w meczu na szczycie w dramatycznych okolicznościach pokonał na własnym obiekcie 2:1 Olimpię Kowary (15 pkt.). Gospodarze strzelili oba gole w końcowych minutach meczu.

Zjednoczeni Żarów – Włókniarz Mirsk 6:0
Zjednoczeni: Hruszowiec, Drąg, Bielski, Kaczmarczyk, Chłopek (82′ Okarma), Uszczyk (75′ S. Dubicki), Kołodziej, M. Dubicki (78′ Łuczak), Łagiewka, Goździejewski, Kloc (85′ Jernutowski