Strona główna Sport Piłka nożna Zamek nie błysnął, pewna wygrana świdnickich rezerw

Zamek nie błysnął, pewna wygrana świdnickich rezerw [FOTO]

0

Drużyna Zamku Kamieniec Ząbkowicki nie sprawiła wiele problemów ekipie Polonii-Stali II Świdnica. Piłkarze Jacka Filipczaka pokonali rywali 3:1 i są w czołówce tabeli klasy okręgowej seniorów OZPN Wałbrzych. Obecnie świdniczanie plasują się na czwartej lokacie tracą trzy „oczka” do liderującej Unii Bardo.

CSC_5879

Świdniczanie popisali się mocnym otwarciem i już po 10 minutach prowadzili 2:0. Wynik spotkania otworzył kapitan zespołu Michał Mika wykazując się największym sprytem w szesnastce gości, a następnie rezultat podwyższył Mateusz Piskorski, który wykorzystując dogranie od Filipa Ciuby zdobył swoje premierowe trafienie w świdnickich barwach. Biało-zieloni mieli jeszcze w pierwszej części gry kilka znakomitych szans na powiększenie swojego dorobku bramkowego, ale z gola cieszyli się przeciwnicy. Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy wynik na 3:1 dla Polonii-Stali II Świdnica ustalił Michał Mika.

Polonia-Stal II Świdnica – Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3:1 (2:1)

Polonia-Stal II: Wajdzik, Dec, Borowiec, Tyndel, Ciuba, Morawski, Gładysz, Piskorski, Kozachenko, Ł. Kot, Mika oraz Bylica, Krenczyk, Sikora, Mutzner

Poprzedni artykułA Ty co jadłeś…w pracy?