Strona główna Wydarzenia Zgłoszenia na staże dziennikarskie do piątku

Zgłoszenia na staże dziennikarskie do piątku

0

Zostały jeszcze wolne miejsca w grupie dla młodzieży pondagimnazjalnej: zapraszamy serdecznie uczniów szkół licealnych i technicznych z naszego regionu. Uczestnicy zajęć nauczą się m.in. jak tworzyć artykuły i komunikaty medialne, gdzie szukać ciekawych tematów lub na czym polega rzetelność i odpowiedzialność pracy w mediach – zachęca organizator, Fundacja Spichlerz Kultury.

TVUSMIECHU

Powstałe w trakcie zajęć artykuły będą na bieżąco publikowane na oficjalnej stronie internetowej „Telewizji uśmiechu”, a najlepsze teksty będą miały szansę trafić na łamy świdnickich mediów. Staż potrwa do grudnia, w tym czasie każda grupa będzie miała okazje popracować pod okiem trzech różnych dziennikarzy. Wszystkie spotkania w ramach staży poprowadzą znani dziennikarze ze Świdnicy. Aby wziąć udział w rekrutacji, należy przesłać artykuł na dowolny temat (np. relacja z wydarzenia szkolnego; tekst może składać się z maksymalnie 2000 znaków ze spacjami; format .odt lub .doc). Autorzy dwunastu najciekawszych prac zakwalifikują się na zajęcia.

Zgłoszenia można nadsyłać do piątku, 18.09.2015. W zgłoszeniach prosimy podać swoje imię i nazwisko, datę urodzenia, nazwę szkoły, numer klasy, kontakt mailowy i telefoniczny oraz kilka zdań o sobie.  Dane należy wpisać w treść wiadomości mailowej i przesłać na adres: [email protected].

Więcej o „Telewizji uśmiechu” na www.tvusmiechu.pl.

„Telewizja uśmiechu” to projekt Fundacji Spichlerz Kultury, dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz w ramach inicjatywy lokalnej realizowanej z Gminą Miasto Świdnica.

Honorowym patronem „Telewizji uśmiechu” jest Rzecznik Praw Dziecka – Marek Michalak.

Poprzedni artykułZnikną szpetne reklamy?
Następny artykułJakie są zarobki w powiecie świdnickim? [ANKIETA]