Strona główna Bez kategorii Wsparcie dla firm na wyciągnięcie ręki

Wsparcie dla firm na wyciągnięcie ręki

1

Jakie są możliwości pozyskania dotacji ze środków UE i jakie przedsięwzięcia kwalifikują się do dotacji? Odpowiedzi na te pytania będzie można uzyskać w Mobilnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich, jaki 10 września pojawi się w Świdnicy. Z bezpłatnych konsultacji będą mogli skorzystać wszyscy chętni.

pieniadze

Podczas konsultacji w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych każdy zainteresowany będzie mógł dowiedzieć się, czy planowane przedsięwzięcie kwalifikuje się do wsparcia z funduszy europejskich. Specjaliści wyjaśnią zasady jego otrzymania oraz wskażą, która instytucja będzie odpowiedzialna za nabór wniosków o dotacje. Z konsultacji, w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego, mogą skorzystać wszystkie osoby i podmioty zainteresowane tematyką wsparcia ze środków unijnych. Organizatorzy w szczególności zapraszają przedsiębiorców oraz osoby fizyczne planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Mobilny Punkt Informacyjny w Świdnicy będzie funkcjonował w czwartek, 10 września, w siedzibie Urzędu Miejskiego w Świdnicy, I piętro, pokój 120 w godzinach od 10:00 do 13:00.

Poprzedni artykułCo grają w kinie?
Następny artykułTłumy na koncercie dla hospicjum [VIDEO]