Strona główna Wydarzenia Poranki familijne w Cinema 3D

Poranki familijne w Cinema 3D

0

Już od 5 września Cinema 3D w Świdnicy zaprasza na „Poranki Familijne”. W co drugą sobotę świdnickie kino zaprasza rodziców z dziećmi na wspólną zabawę oraz seanse polskich bajek od godziny 10:00.

27_kluskowa-brama-82

Sieć kin Cinema 3D oraz TV Studio Filmów Animowanych przygotowali wspaniałą ofertę dla całej rodziny. Za jedyne 10zł zobaczyć będzie można ponad 45-minutowy seans bajek, a tuż po nim gry i zabawy dla dzieci oraz zajęcia językowe. Jest to świetna okazja na spędzenie sobotnich poranków w gronie najbliższych, a jedno jest pewne – oprócz wartości dydaktycznych, jakie niosą ze sobą proponowane filmy animowane, żadne dziecko nie wyjdzie z kina z pustymi rękami.

Pierwszy „Poranek Familijny” już w najbliższą sobotę, 5 września. Bajki, jakie towarzyszyć będą pierwszemu spotkaniu to „Len” , „Kluskowa Brama” oraz „ O Drwalu i Diable”. Tuż po nich Cinema 3D zaprasza wszystkie dzieci na gry i zabawy z animatorem oraz zajęcia językowe z udziałem Smart Learning Centre.

Poranki Familijne wracają do Cinema 3D w Świdnicy. Oprócz tego, że jest to ciekawa okazja do spędzenia wspólnie czasu to dodatkowo wraz z partnerami wydarzenia będziemy przykładać wszelkich starań, by Państwa pociechy wyniosły naprawdę pozytywne wartości z takiego poranka i nauczyły się czegoś nowego czy to dzięki bajkom, czy na przykład zajęciom językowym. Myślę, że również cena, jak i pora jest jak najbardziej dostępna, dlatego serdecznie zapraszamy do kina – zachęca Bartosz Zacharski, specjalista ds. kluczowego klienta Cinema 3D w Świdnicy.

Bilety w cenie 10zł do nabycia w kasach kina. Więcej informacji oraz rezerwacje miejsc na stronie www.cinema3d.pl

Poprzedni artykułDrużyna nowoczesnej z niespodzianką
Następny artykułNakręć spot inspirowany „Okiem Młodych”