Strona główna Bez kategorii Lot paralotnią za film o Świdnicy

Lot paralotnią za film o Świdnicy

0

Wszystko co trzeba zrobić, by wygrać lot paralotnią,  to nakręcić pomysłowy i nowatorski film o Świdnicy. Nagranie ma trwać maksymalnie 60 sekund, a autor  może wybrać dowolną technikę i sprzęt. Konkurs organizuje Urząd Miejski w Świdnicy.

swidnica1
– Film ma na celu zwiększenie świadomości marki miasta w regionie, kraju, za granicą i będzie wykorzystany do celów promocyjnych i rozpowszechniany za pośrednictwem mediów. Film może być nakręcony spontanicznie lub zainscenizowany, być zapisem chwili, ciekawej sytuacji, wydarzenia, wycinkiem historii związanej z konkretnym miejscem lub zabawnej historii, czyli pełna dowolność. Do kogo się zwracamy? Do wszystkich kreatywnych osób, które chcą pokazać swój talent i piękno naszego miasta. To o was usłyszy cała Polska, a zwycięski film obejrzą tysiące ludzi – zachęca biuro prasowe UM.
Prace należy składać w Urzędzie Miejskim w Świdnicy przy ul. Armii Krajowej 49 w Wydziale Promocji Miasta i Turystyki. Konkurs trwa do 9 października 2015 r. do godziny 15.30, natomiast ogłoszenie wyników i zwycięzcę poznamy 16 października.

Regulamin konkursu

Poprzedni artykułTramwaj konny ze Świebodzic do Książa
Następny artykułRosyjskie pieśni w katedrze