Strona główna Bez kategorii Kino Męskie w Cinema 3D

Kino Męskie w Cinema 3D

0

Świdnickie kino Cinema 3D zaprasza wszystkich panów na Kino Męskie. Już 11 września od godziny 18:30 odbędzie się militarny wieczór pełen atrakcji i konkursów, a zakończy go premierowy pokaz filmu „Karbala”.

Karbala
W piątkowy wieczór będzie naprawdę gorąco jednak nie za sprawą pogody, a atrakcji, jakie zapewni wszystkim gościom kino Cinema 3D oraz partnerzy wydarzenia, którzy dołożą wszelkich starań, by urządzić militarny klimat pełen adrenaliny.

Od samego początku na holu kina będzie można podziwiać różne militarne pojazdy i bronie prosto z Muzeum Broni i Militariów w Witoszowie Dolnym. Nie zabraknie również survivalowego sprzętu i porad od naszego świdnickiego sklepu szeregi.pl dla prawdziwych fanów outdoorowych przygód. O odpowiedni, męski klimat imprezy zadba również lokalny klub, który dość niedawno z sukcesem brał udział w Mistrzostwach Polski Seniorów w Rugby, czyli Black Griffin. Sportowcy poprzez efektowną prezentację i wykład będą chcieli przybliżyć świdnickiej społeczności tę twardą grę i pokazać, że Rugby to sport dla każdego. A dla tych mniej aktywnych fanów męskich zajęć Media Expert zapewni kącik gier, w którym swoich sił będzie można spróbować w wojennych strzelankach. Wiele nagród będzie czekało na śmiałków, którzy swoich sił spróbują na strzelnicy specjalnie przygotowanej przez Paintball Świdnica, a restauracja Stara Szopa przygotowała voucher do wydania w lokalu dla zwycięzcy konkursu jedzenia pizzerinek na czas! Na koniec Kina Męskiego premiera najnowszej polskiej produkcji -filmu „Karbala”.

800x600

Karbala – To były cztery dni piekła… Irackie miasto Karbala. 2004 rok, środek wojny w Zatoce Perskiej. Zaczyna się ważne muzułmańskie święto Aszura. Bojówki Al-Kaidy i As-Sadry atakują miejscowy ratusz City Hall – siedzibę lojalnych władz i policji, w którym przetrzymywani są też aresztowani terroryści. Ich kolejne wściekłe ataki odpiera osiemdziesięciu polskich i bułgarskich żołnierzy, którzy mają zapasy jedzenia oraz broni jedynie na 24 godziny walk. Tracą kontakt z bazą, nie wiadomo, kiedy dotrze wsparcie. Wstrzelawszy niemal całą amunicję, na racjach głodowych, zabijają ponad stu napastników, nie tracąc ani jednego żołnierza. Wygrywają największą polską bitwę od czasów II wojny światowej.

– Sam jestem bardzo ciekaw tego tytułu bo zapowiada się on na jedną z głośniejszych i bardziej efektownych polskich produkcji ostatnich lat. Dodatkowo dzięki naszym partnerom i sponsorom eventu na Kinie Męskim będzie się naprawdę dużo działo, dlatego serdecznie zapraszam wszystkich do Cinema 3D już 11 września na 18:30 – zaznacza Grzegorz Tomski, dyrektor kina Cinema 3D w Świdnicy.

Na gości Męskiego Kina jak zawsze czekać będzie również atrakcyjne After Party idealne na piątkowy wieczór. Zapraszają na nie m.in. Multipub Biała Dama, a w nim 15% zniżki, Diabelski Burger oraz Stara Szopa, w której to za ukazaniem biletu goście Kina Męskiego otrzymają 10% rabatu na wszystko.

Bilety w cenie 22 zł do nabycia w kasach kina, zaś rezerwacji można już dokonywać na www.cinema3d.pl

UWAGA KONKURS! Dla pierwszych 5 osób które przyjdą osobiście kupić bilet na Kino Męskie do Cinema 3D w Świdnicy przygotowaliśmy koszulki  z filmu „Żyć nie umierać” , smycze Cinema 3D oraz film na DVD. Wystarczy w kasie kina podczas zakupu biletu na Kino Męskie wypowiedzieć hasło „ W Życiu piękne są tylko chwile”.

Poprzedni artykułReferendum krajowe, informacje dla świdniczan
Następny artykułBajki baletowe dla dzieci