Strona główna Sport Siatkówka Dekoria rozpoczyna od zwycięstwa

Dekoria rozpoczyna od zwycięstwa

0

Kadeci UKS-u Dekoria Świdnica udanie rozpoczęli rywalizację o mistrzostwo ligi dolnośląskiej. Pomimo, iż w szeregach naszych siatkarzy ubyło przed sezonem dwóch kluczowych zawodników (Maciej Kurnicki przeszedł do Norwida Częstochowa, a Aleksander Rataj zasilił szeregi ZAKS-y Kędzierzyn-Koźle), chłopcy wygrali trudny mecz z Cuprum Lubin 3:1 (-22, 20, 23, 23).

dekoria

Drużynę z Lubina zasiliło trzech graczy z Młodej Ligi, którzy w tym dniu nie rozgrywali swojego meczu. Nasi siatkarze, dla których był to pierwszy oficjalny mecz w tym sezonie pokazali wielki charakter sportowy i nie przestraszyli się doświadczonych przeciwników. W drużynie zadebiutował Michał Jagiełło, który został wypożyczony z Opal Kudowy Zdrój. Wprowadził się do zespołu bardzo dobrze, a swoimi zagrywkami z wyskoku siał popłoch w szeregach gospodarzy. Z meczu na mecz nasza drużyna, która gra w nowym zestawieniu będzie wyglądała coraz lepiej – komentuje trener Dekorii Piotr Godula.

Skład: Piotr Godula (trener), Kacper Kaniowski, Mateusz Grymek, Jakub Popławski, Grzegorz Radziwiłko (kapitan), Filip Slatan, Michał Jagiełło, Patryk Stabrawa, Rafał Bernat (libero).

Poprzedni artykułMłodzież ŚKPR-u rozpoczęła sezon
Następny artykułZabytkowy most jak nowy [FOTO]