Strona główna Bez kategorii Znów zremisowali 1:1

Znów zremisowali 1:1

0

Piłkarze AKS-u Strzegom po raz drugi w tym sezonie wywalczyli punkt przy remisie 1:1. Tym razem podopieczni Jarosława Krzyżanowskiego podzielili się punktami ze spadkowiczem z III ligi Bielawianką Bielawa.

aks

Gospodarze ze stolicy polskiego granitu mogą mówić o sporym pechu bowiem rywale wyrównali stan rywalizacji w 93. minucie w ostatniej akcji meczu. Błąd defensywy AKS-u wykorzystał doświadczony Daniel Chęciński. Wcześniej swojego premierowego gola w IV lidze zdobył w 70. minucie Mateusz Alwin. – Jestem rozczarowany tym, że nie udało się dowieźć zwycięstwa do końca. Liczyłem, że uda nam się pokonać Bielawiankę i tym samym zdobyć komplet punktów. Trzeba obiektywnie przyznać, że mieliśmy też trochę szczęścia, gdyż przed utratą gola ratowała nas wcześniej poprzeczka i słupek – wyznał na stronie AKS-u trener Jarosław Krzyżanowski.

AKS Strzegom – Bielawianka Bielawa 1:1 (0:0)

AKS: Nowak, Durajczyk, Bęś, Gołąbek, Sabat, Krupnik (Szymczyk), Sobczak (Gawlak), Demirow (Rogaczewski), Stępień (Alwin), Dobrowolski (Górowski), Wasilewski (D. Krzyżanowski)