Strona główna Sport Piłka nożna Wyróżnienia indywidualne dla piłkarzy Polonii-Stali

Wyróżnienia indywidualne dla piłkarzy Polonii-Stali

0

Miejski Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica rywalizację na tegorocznym turnieju Silesian Cup zakończył z trzema miejscami na podium, a także trzema nagrodami indywidualnymi – najlepszego strzelca w kategorii U-9 dla Patryka Palińskiego i MVP turnieju w kategoriach U-10 i U-11 Macieja Kmiecika i Oskara Leśniaka.

CSC_5487

 

Kategoria U 9

Ćwierćfinały: Polonia-Stal I – Polonia-Stal II 8:0, Chojnik – Leszno I 3:1, Milicz – Leszno II 1:3, Dąbroczanka – Orlik 6:1
Półfinały: Polonia-Stal I – Chojnik 1:4, Dąbroczanka – Leszno II 4:3
Mecz o 3. miejsce: Polonia-Stal I – Leszno II 6:1
Finał: Dąbroczanka – Chojnik 2:0

Najlepszy strzelec – Patryk Paliński (Polonia Stal Świdnica) – 19 goli

Najlepszy bramkarz – Jakub Wojtasz (Chojnik Jelenia Góra)
Najlepszy zawodnik – Kacper Kaczmarek (Dąbroczanka Pępowo)
Turbo Kozak: Kacper Kaczmarek (Dąbroczanka Pępowo)

Kategoria U 10

Ćwierćfinały: Polonia-Stal – Milicz 3:0, Notecianka – Bełchatów II 6:1, Bełchatów I – Leszno 2:3, Dąbroczanka – Baltika 1:0
Półfinały: Polonia-Stal – Leszno 3:1, Dąbroczanka – Notecianka 2:1,
Mecz o 3. miejsce: Notecianka – Leszno 6:2
Finał: Polonia-Stal – Dąbroczanka 0:4

Najlepszy strzelec – Aleksander Nadolski (Notecianka Pakość) – 18 goli
Najlepszy bramkarz – Emil Krajka (Dąbroczanka Pępowo)
Najlepszy zawodnik – Maciej Kmiecik (Polonia Stal Świdnica)
Turbo Kozak: Michał Kaliszczak (KS 1945 Oława)

Kategoria U 11

Ćwierćfinały: Leszno I – Leszno II 1:9, Polonia-Stal – Milicz 1:4, Orlik – Chojnik 0:0, k. 4:2, Piast – Kaliningrad 4:2
Półfinały: Milicz – Leszno II 2:0, Orlik – Piast 2:0
Mecz o 3. miejsce: Leszno II – Piast 4:2
Finał: Milicz – Orlik 2:0

Najlepszy strzelec – Hubert Szulc (FA Leszno II) – 14 goli

Najlepszy bramkarz – Wiktor Strzelecki (Orlik Prudnik)
Najlepszy zawodnik – Oskar Leśniak (Polonia Stal Świdnica)
Turbo Kozak:Hubert Szulc (FA II Leszno)

Kategoria U 12

1/8 finału: Polonia-Stal – Kaliningrad 2:0, Bełchatów III – Chojnik 1:1, k. 2:1, Leszno – Szczakowianka 1:5, Hamowniki – Gliwice 4:0, Dąb – Wołów 1:1, k. 3:2, Stal I – Notecianka 6:2, Bełchatów I – Unia 4:1. Stal II – wolny los
Ćwierćfinały: Polonia-Stal – Bełchatów III 4:1, Szczakowianka – Hamowniki 2:1, Dąb – Stal I 1:1, k. 1:2, Stal II – Bełchatów I 0:6
Półfinały: Polonia-Stal – Szczakowianka 2:0, Stal I – Bełchatów I 4:1
Mecz o 3. miejsce: Szczakowianka – Bełchatów I 3:1
Finał: Stal I – Polonia-Stal 1:1, k. 2:1

Najlepszy strzelec – Dawid Lipniak (Szczakowianka Jaworzno) – 11 goli
Najlepszy bramkarz – Radosław Dąbrowski (Stal Rzeszów)
Najlepszy zawodnik – Maciej Makarski (Stal Rzeszów)
Turbo Kozak: Igor Skalski (Stal Rzeszów)

Kategoria U 13

Mecz o 3. miejsce:  Wołów – FK II 0:2
Mecz o 1. miejsce: FK I – Zorza 2:1

Najlepsza strzelczyni – Karina Slankiewicz (FK Mińsk I) – 6 goli
Najlepsza bramkarka – Paulina Malajeva (FK Mińsk I)
Najlepsza zawodniczka – Weronika Kaczor (Zorza Pęgów)
Turbo Kozak: Karina Slankiewicz (FK I Mińsk)

Kategoria U14

Ćwierćfinały: Bełchatów IV – Siarka II 3:0, Lubuski ZPN I – Notecianka 3:0, LS Duszor – Wołów 4:1, Ryga – Polonia-Stal 5:1
Półfinały: LS Duszor – Ryga 0:0, k. 3:2, Bełchatów IV – Lubuski ZPN I 1:3
Mecz o 3. miejsce: Ryga – Bełchatów IV 4:1
Finał: Lubuski ZPN I – LS Duszor 3:0

Najlepszy strzelec – Robert Kobrzycki (Lubuski ZPN I) – 9  goli
Najlepszy bramkarz – Roman Kryvien (Lduszor nr 4 Lwów)
Najlepszy zawodnik – Cyprian Poniedziałek (Lubuski ZPN I)
Turbo Kozak: Dawid Kłosiński (Lubuski ZPN II)