Strona główna Sport Piłka ręczna Wygrany sparing z Olimpem

Wygrany sparing z Olimpem

0

Za ŚKPR-em Świdnica drugi test przed nowym sezonem. We wtorek formę podopiecznych Krzysztofa Terebuna sprawdził Olimp Grodków. Górą w tej batalii byli piłkarze ręczni ze Świdnicy wygrywając na własnym parkiecie 25:22.

skpr

Mecz rozegrano w trzech tercjach po 20 minut każda. Po pierwszej 8:5 prowadzili przyjezdni, po drugiej był remis. W trzeciej odsłonie Szare Wilki po raz pierwszy wyszły na prowadzenie i po zaciętym boju zwyciężyły. Trener Krzysztof Terebun miał okazję przyjrzeć się grze siedemnastu zawodników.

ŚKPR Świdnica – Olimp Grodków 25:22 (5:8, 15:15)

ŚKPR: Bajkiewicz, T. Wasilewicz, Olichwer – K. Rogaczewski 5, Piędziak 4, D. Kijek 4, Jarząbek 3, Krzaczyński 2, Grochowski 2, Chaber 1, Macyszyn 1, Dębowczyk 1, P. Rogaczewski 1, Bieżyński 1, Czerwiński, Rymsza, D. Wasilewicz

Poprzedni artykuł„Zdrowie ma smak” już w piątek!