Strona główna Sport Piłka nożna Wygrana z Lotnikiem i remis z Olimpią

Wygrana z Lotnikiem i remis z Olimpią

0

Za piłkarzami Victorii Świebodzice (klasa okręgowa) kolejne sparingi w okresie przygotowawczym. Podopieczni Macieja Jaworskiego wygrali z Lotnikiem Jeżów Sudecki (IV liga) i zremisowali z Olimpią Kamienna Góra (klasa okręgowa OZPN Jelenia Góra).

piłka nożna

W meczu z beniaminkiem IV ligi świebodziczanie prowadzili do przerwy już 5:0 po golach Michała Juszczyka, Artura Słapka, Rafała Jędrasiewicza, Marcina Traczykowskiego oraz Kamila Sadowskiego. W drugiej połowie przeciwnicy zdołali nieco odrobić straty. W drugim boju z Olimpią padł remis 1:1, a trafienie dla Victorii zaliczył jeden z testowanych graczy. W ostatnim meczu kontrolnym, Victoria Świebodzice zagra w sobotę, 8 sierpnia na własnym stadionie z Białym Orłem Mieroszów.

Lotnik Jeżów Sudecki – Victoria Świebodzice 2:5 (0:5)

Victoria: Jaskółowski, Jędrasiewicz, Niemczyk, Sadowski, Traczykowski, Borgoń, Rosicki, Słapek, Juszczyk, P. Satyła, Lis, Meges oraz testowani zawodnicy

Victoria Świebodzice – Olimpia Kamienna Góra 1:1 (0:0)

Victoria: Jaskółowski, Sadowski, Rosicki, Jędrasiewicz, Meges, Słapek, Traczykowski, Bałut, P. Satyła, Lis oraz testowani zawodnicy