Strona główna Bez kategorii Spróbuj sił w regatach „Książęcy Szkwał”

Spróbuj sił w regatach „Książęcy Szkwał”

1

Lokalna Organizacja Turystyczna „Księstwo Świdnicko-Jaworskie” i Świdnicki Klub Żeglarski „Qbryg” zapraszają do wzięcia udziału w XIII Regatach „Książęcy Szkwał 2015” o Puchar Księstwa Świdnicko-Jaworskiego w klasie OMEGA w systemie przesiadkowym. Zmagania zaplanowano na 25-27 września 2015r.  Na jezioro w Sławie w województwie lubuskim wypłynąć może ok. 20 łodzi. 

regaty

Wpisowe od załogi biorącej udział w regatach dzięki dofinansowaniu Gminy Miasto Świdnica wyniesie 120,00 zł. Trzydniowe wyżywienie to koszt 125 zł od osoby. Zakwaterowanie w cenie od 320,00 zł  (4 osobowe domki drewniane) – 400,00 zł (5 osobowe domki murowane) za dwa noclegi z pełnym węzłem sanitarnym. Na regaty mogą się również wybrać kibice, którzy będą mieli możliwość korzystania ze sprzętu pływającego (rowery wodne). Na sobotę zaplanowano biesiadę żeglarską przy ognisku.

Zgłoszenia do 22 września przyjmuje Lokalna Organizacja Turystyczna „Księstwo Świdnicko-Jaworskie” (zapisy w Informacji Turystycznej tel. 074-852-02-90, ul. Wewnętrzna 2 (Rynek), 58-100 Świdnica). Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę.

PROGRAM

REGULAMIN

/opr. red./

Poprzedni artykułUwaga! Oberwanie chmury
Następny artykułByła krótka, ale wyrządziła szkody