Strona główna Bez kategorii Festiwal „Okiem Młodych” zaprasza wolontariuszy

Festiwal „Okiem Młodych” zaprasza wolontariuszy

0

Chcesz zobaczyć jak wygląda świat filmu od kuchni? Chcesz mieć wpływ na życie kulturalne w swoim mieście i zdobyć nowe umiejętności? Dołącz do ekipy wolontariuszy VIII Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych „Okiem Młodych” w Świdnicy. Tegoroczna edycja imprezy będzie miała miejsce w dniach 21 -27 września.

Okiem Młodych
Współpraca z ważnymi działaczami, filmowcami, krytykami i przedstawicielami świata filmu (jak do tej pory, Świdnicę odwiedzili m.in.: Paweł Łoziński, Tadeusz Sobolewski, Mikołaj Jazdon, Tomasz Wolski, Jacek Bławut, Maciej Drygas czy Roman Gutek), najciekawsze i najnowsze filmy dokumentalne, współpraca w gronie międzynarodowej młodzieży i możliwość zdobycia cennego doświadczenia przy organizowaniu wydarzeń kulturalnych, a przede wszystkim – wyjątkowa, niepodrabialna atmosfera – to tylko niektóre atrakcje, które czekają na wolontariuszy tegorocznej edycji.
Nabór na wolontariat rozpocznie się 5 sierpnia i potrwa do 25 sierpnia 2015 roku. O wynikach naboru poinformujemy drogą mailową. Każdy z wolontariuszy zostanie odpowiednio przeszkolony, a na koniec otrzyma zaświadczenie o współtworzeniu „Okiem Młodych”. Wolontariat podczas Festiwalu to doskonała okazja, aby sprawdzić się w różnorodnych zadaniach przy organizacji wydarzeń kulturalnych.

Aby zostać częścią festiwalowej ekipy, wystarczy wysłać zgłoszenie poprzez formularz on-line dostępny pod linkiem: http://www.okiemmlodych.pl/wolontariat/
Na VIII Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych „Okiem Młodych” zapraszają Świdnicki Ośrodek Kultury i Wrocławska Fundacja Filmowa. Więcej szczegółów: www.okiemmlodych.pl.

wol

Poprzedni artykułObiecywana restauracja wreszcie powstanie?
Następny artykułAKS pokazał klasę w Danii