Strona główna Sport Piłka nożna Znamy terminarz wałbrzyskiej okręgówki!

Znamy terminarz wałbrzyskiej okręgówki!

0

Piłkarze występujący w rozgrywkach wałbrzyskiej klasy okręgowej rozpoczną nowy sezon w weekend 15-16 sierpnia. Powiat świdnicki będzie posiadał aż sześciu swoich reprezentantów. Na inaugurację Polonia-Stal II Świdnica zagra u siebie z Unią Bardo, Karolina Jaworzyna Śląska podejmie Zdrój Jedlinę Zdój, LKS Bystrzyca Górna również na własnym obiekcie zagra z Zamkiem Kamieniec Ząbkowicki, a LKS Gola Świdnica zmierzy się na swoim terenie z beniaminkiem Victorią Tuszyn. Zjednoczeni Żarów i Victoria Świebodzice zagrają na wyjazdach, pierwsi z Iskrą Jaszkowa Dolna, drudzy z Nysą Kłodzko.

uniwersal futbol

1. kolejka (15-16 sierpnia)
Iskra Jaszkowa Dolna – Zjednoczeni Żarów
Karolina Jaworzyna Śląska – Zdrój Jedlina Zdrój
LKS Bystrzyca Górna – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
LKS Gola Świdnicka – Victoria Tuszyn
Nysa Kłodzko – Victoria Świebodzice
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Unia Złoty Stok
Polonia-Stal II Świdnica – Unia Bardo
Skalnik Czarny Bór – Sudety Dziećmorowice

 

2. kolejka (22-23 sierpnia)
Zjednoczeni Żarów – Sudety Dziećmorowice
Unia Bardo – Skalnik Czarny Bór
Unia Złoty Stok – Polonia-Stal II Świdnica
Victoria Świebodzice – Polonia Bystrzyca Kłodzka
Victoria Tuszyn – Nysa Kłodzko
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – LKS Gola Świdnicka
Zdrój Jedlina Zdrój – LKS Bystrzyca Górna
Iskra Jaszkowa Dolna – Karolina Jaworzyna Śląska

 

3. kolejka (29-30 sierpnia)
Karolina Jaworzyna Śląska – Zjednoczeni Żarów
LKS Bystrzyca Górna – Iskra Jaszkowa Dolna
LKS Gola Świdnicka – Zdrój Jedlina Zdrój
Nysa Kłodzko – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Victoria Tuszyn
Polonia-Stal II Świdnica – Victoria Świebodzice
Skalnik Czarny Bór – Unia Złoty Stok
Sudety Dziećmorowice – Unia Bardo

 

4. kolejka (5-6 września)
Zjednoczeni Żarów – Unia Bardo
Unia Złoty Stok – Sudety Dziećmorowice
Victoria Świebodzice – Skalnik Czarny Bór
Victoria Tuszyn – Polonia-Stal II Świdnica
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Polonia Bystrzyca Kłodzka
Zdrój Jedlina Zdrój – Nysa Kłodzko
Iskra Jaszkowa Dolna – LKS Gola Świdnicka
Karolina Jaworzyna Śląska – LKS Bystrzyca Górna

 

5. kolejka (12-13 września)
LKS Bystrzyca Górna – Zjednoczeni Żarów
LKS Gola Świdnicka – Karolina Jaworzyna Śląska
Nysa Kłodzko – Iskra Jaszkowa Dolna
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Zdrój Jedlina Zdrój
Polonia-Stal II Świdnica – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Skalnik Czarny Bór – Victoria Tuszyn
Sudety Dziećmorowice – Victoria Świebodzice
Unia Bardo – Unia Złoty Stok

 

6. kolejka (19-20 września)
Zjednoczeni Żarów – Unia Złoty Stok
Victoria Świebodzice – Unia Bardo
Victoria Tuszyn – Sudety Dziećmorowice
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Skalnik Czarny Bór
Zdrój Jedlina Zdrój – Polonia-Stal II Świdnica
Iskra Jaszkowa Dolna – Polonia Bystrzyca Kłodzka
Karolina Jaworzyna Śląska – Nysa Kłodzko
LKS Bystrzyca Górna – LKS Gola Świdnicka

 

7. kolejka (26-27 września)
LKS Gola Świdnicka – Zjednoczeni Żarów
Nysa Kłodzko – LKS Bystrzyca Górna
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Karolina Jaworzyna Śląska
Polonia-Stal II Świdnica – Iskra Jaszkowa Dolna
Skalnik Czarny Bór – Zdrój Jedlina Zdrój
Sudety Dziećmorowice – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Unia Bardo – Victoria Tuszyn
Unia Złoty Stok – Victoria Świebodzice

 

8. kolejka (3-4 października)
Zjednoczeni Żarów – Victoria Świebodzice
Victoria Tuszyn – Unia Złoty Stok
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Unia Bardo
Zdrój Jedlina Zdrój – Sudety Dziećmorowice
Iskra Jaszkowa Dolna – Skalnik Czarny Bór
Karolina Jaworzyna Śląska – Polonia-Stal II Świdnica
LKS Bystrzyca Górna – Polonia Bystrzyca Kłodzka
LKS Gola Świdnicka – Nysa Kłodzko

 

9. kolejka (10-11 października)
Nysa Kłodzko – Zjednoczeni Żarów
Polonia Bystrzyca Kłodzka –    LKS Gola Świdnicka
Polonia-Stal II Świdnica – LKS Bystrzyca Górna
Skalnik Czarny Bór – Karolina Jaworzyna Śląska
Sudety Dziećmorowice – Iskra Jaszkowa Dolna
Unia Bardo – Zdrój Jedlina Zdrój
Unia Złoty Stok – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Victoria Świebodzice – Victoria Tuszyn

 

10. kolejka (17-18 października)
Zjednoczeni Żarów – Victoria Tuszyn
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Victoria Świebodzice
Zdrój Jedlina Zdrój – Unia Złoty Stok
Iskra Jaszkowa Dolna – Unia Bardo
Karolina Jaworzyna Śląska – Sudety Dziećmorowice
LKS Bystrzyca Górna – Skalnik Czarny Bór
LKS Gola Świdnicka – Polonia-Stal II Świdnica
Nysa Kłodzko – Polonia Bystrzyca Kłodzka

 

11. kolejka (24-25 października)
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Zjednoczeni Żarów
Polonia-Stal II Świdnica – Nysa Kłodzko
Skalnik Czarny Bór – LKS Gola Świdnicka
Sudety Dziećmorowice – LKS Bystrzyca Górna
Unia Bardo – Karolina Jaworzyna Śląska
Unia Złoty Stok – Iskra Jaszkowa Dolna
Victoria Świebodzice – Zdrój Jedlina Zdrój
Victoria Tuszyn – Zamek Kamieniec Ząbkowicki

 

12. kolejka (7-8 listopada)
Zjednoczeni Żarów – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zdrój Jedlina Zdrój – Victoria Tuszyn
Iskra Jaszkowa Dolna – Victoria Świebodzice
Karolina Jaworzyna Śląska – Unia Złoty Stok
LKS Bystrzyca Górna – Unia Bardo
LKS Gola Świdnicka – Sudety Dziećmorowice
Nysa Kłodzko – Skalnik Czarny Bór
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Polonia-Stal II Świdnica

 

13. kolejka (11 listopada)
Polonia-Stal II Świdnica – Zjednoczeni Żarów
Skalnik Czarny Bór – Polonia Bystrzyca Kłodzka
Sudety Dziećmorowice – Nysa Kłodzko
Unia Bardo – LKS Gola Świdnicka
Unia Złoty Stok – LKS Bystrzyca Górna
Victoria Świebodzice – Karolina Jaworzyna Śląska
Victoria Tuszyn – Iskra Jaszkowa Dolna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Zdrój Jedlina Zdrój

 

14. kolejka (14-15 listopada)
Zjednoczeni Żarów – Zdrój Jedlina Zdrój
Iskra Jaszkowa Dolna – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Karolina Jaworzyna Śląska –    Victoria Tuszyn
LKS Bystrzyca Górna – Victoria Świebodzice
LKS Gola Świdnicka – Unia Złoty Stok
Nysa Kłodzko – Unia Bardo
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Sudety Dziećmorowice
Polonia-Stal II Świdnica – Skalnik Czarny Bór

 

15. kolejka (21-22 listopada)
Skalnik Czarny Bór – Zjednoczeni Żarów
Sudety Dziećmorowice – Polonia-Stal II Świdnica
Unia Bardo – Polonia Bystrzyca Kłodzka
Unia Złoty Stok – Nysa Kłodzko
Victoria Świebodzice – Zryw Gola Świdnicka
Victoria Tuszyn – LKS Bystrzyca Górna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Karolina Jaworzyna Śląska
Zdrój Jedlina Zdrój – Iskra Jaszkowa Dolna