Strona główna Sport Piłka nożna Z Karoliną na szóstkę z przodu

Z Karoliną na szóstkę z przodu

0

Wysokim zwycięstwem piłkarzy Polonii-Stali Świdnica zakończył sparingowy mecz z przedstawicielem wałbrzyskiej okręgówki Karoliną Jaworzyna Śląska. Rywale nie byli w stanie zagrozić świdnickiej bramce, głównie broniąc się na własnej połowie i przegrywając 0:6.

CSC_5428

To był dobry mecz pod względem taktycznym i mentalnym, jeśli chodzi o zaangażowanie w grę. Cieszę się, że chłopcy dali z siebie wszystko, walczą i starają się, aby prezentować się jak najlepiej – ocenił trener Polonii-Stali Świdnica Marcin Dymkowski. Wynik otworzył Michał Sudoł, który skutecznie dobił piłkę do bramki po obronionej przez bramkarza Karoliny jedenastce. Do przerwy trafili jeszcze Iegor Tarnov i ponownie Michał Sudoł. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. W drugiej połowie na listę strzelców wpisali się jeszcze: przymierzany do naszej ekipy Rafał Kohut, Wojciech Szuba, a także Kamil Kukla.

W kolejnym spotkaniu sparingowym Polonia-Stal Świdnica zagra w sobotę, 25 lipca w Polkowicach mierząc się o godz. 12.00 z miejscowym Klubem Sportowym.

Polonia-Stal Świdnica – Karolina Jaworzyna Śląska 6:0 (3:0)

Polonia-Stal: Wajdzik (46′ Stitou), Skrypak (46′ Ł. Kot), Marszałek (46′ Salamon), Sudoł (46′ Chrapek), Truszczyński (46′ Kozachenko), Tobiasz (46′ Jaros), Sowa (46′ Gładysz), Komidaj (46′ Borowy), zawodnik testowany (46′ Kukla), Morawski (46′ Szuba), Tarnov (46′ Kohut)

Karolina: Wojcieszek, Myśliński, Jarosz, D. Tymcik, M. Krawczyk, Sz. Borowy, zawodnik testowany, Rosiak, Ptak, Idziak, Ignatowicz oraz Grygoriew, Łucyk, Adamowicz, Kurzeja, B. Tymcik, Wudel