Strona główna Sport Piłka nożna Wygrany sparing Polonii-Stali Świdnica

Wygrany sparing Polonii-Stali Świdnica

0

W swoim drugim meczu sparingowym piłkarze Polonii-Stali Świdnica zmierzyli się z ekipą Victorii Świebodzice. Zwycięsko z tej konfrontacji wyszli podopieczni Marcina Dymkowskiego zwyciężając świebodziczan 3:1.

CSC_5419

Do przerwy nie prezentowaliśmy się najlepiej, po zmianie stron wszystko było już jednak ok – powiedział krótko trener świdniczan Marcin Dymkowski. Do przerwy mieliśmy 1:1 po bramkach Iegora Tarnova z rzutu karnego i Artura Słapka. Po zmianie stron wynik podwyższył Mateusz Jaros, a końcowy rezultat ustalił Paweł Tobiasz. W kolejnym sparingu zagramy z Karoliną Jaworzyna Śląska (OSiR Świdnica – środa, 22 lipca, godz. 18.00).

Polonia-Stal Świdnica – Victoria Świebodzice 3:1 (1:1)

Polonia-Stal: Stitou (60′ Wajdzik), Skrypak (46′ Sowa), Salamon (46′ Marszałek), Chrapek (46′ Sudoł), Truszczyński (46′ Kozachenko), Ł. Kot (46′ Jaros), Szuba (46′ Borowy), Gładysz (46′ Komidaj), Kukla (46′ zawodnik testowany), Tarnov (46′ Tobiasz), Kohut (46′ Morawski)