Strona główna Bez kategorii Szukają dzieci do filmu

Szukają dzieci do filmu

0

W przyszłym tygodniu w Świdnicy rozpoczną się zdjęcia do filmu fabularnego pt. „Plac Zabaw” według scenariusza i reżyserii Bartosza Kowalskiego. Realizatorzy poszukują młodych statystów.

katedra

Film Kowalskiego jest współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej, a opowiadać będzie o trudnych relacjach między nastolatkami i dorosłymi. Fabuła obejmuje jeden ważny dzień z życia trójki bohaterów, którzy kończą szkołę podstawową.

Do statystowania poszukiwane są dzieci w wieku 10-13 lat.

casting

Ekipa filmowa pojawi się w Świdnicy już 21 lipca na Osiedlu Zawiszów przy ul. Władysława Łokietka 19 i ul. Henryka Brodatego 30 oraz w kwiaciarni „Konewka” przy ul. Kazimierza Wielkiego. Kolejnym miejscem, które odwiedzą filmowcy będzie Osiedle Słowiańskie, a konkretnie ulica Serbska, gdzie aktorzy pojawią się 1 sierpnia. Następne dni zdjęciowe, czyli 4 oraz 17 i 18 sierpnia to akcja rozgrywająca się na trasie od Galerii Świdnickiej w kierunku pl. Drzymały, ul. Garbarskiej i pl. Ludowego. Ostatnie dni pracy ekipy filmowej w Świdnicy, czyli 19 i 20 sierpnia będą miały miejsce ponownie na Osiedlu Zawiszów, w rejonie skrzyżowania ulic Kazimierza Odnowiciela i Henryka Brodatego. Nie będzie utrudnień w ruchu drogowym.

/red./

Poprzedni artykułAktywna niedziela w parku
Następny artykułPiorun strzelił w komin