Strona główna Sport Piłka nożna Szczegółowy terminarz IV-ligi

Szczegółowy terminarz IV-ligi

0

Jedyny nasz przedstawiciel w piłkarskiej IV-lidze dolnośląskiej AKS Strzegom poznał w ubiegłym tygodniu ramowy terminarz rozgrywek i ostateczny skład ligi. Teraz przedstawiamy jeszcze szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2015/2016. Na inaugurację AKS zagra na wyjeździe ze spadkowiczem z III-ligi Polonią Trzebnica.

0000pilka2

 

1. kolejka (15-16 sierpnia)

Lotnik Jeżów Sudecki – Olimpia Kowary
Chrobry II Głogów – BKS Bobrzanie Bolesławiec
Piast Nowa Ruda – Orkan Szczedrzykowice
Pogoń Oleśnica – Sokół Wielka Lipa
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Granica Bogatynia
GKS Kobierzyce – Włókniarz Mirsk
Polonia Trzebnica – AKS Strzegom
Bielawianka Bielawa – LZS Stary Śleszów
2. kolejka (22-23 sierpnia)
Olimpia Kowary – LZS Stary Śleszów
AKS Strzegom – Bielawianka Bielawa
Włókniarz Mirsk – Polonia Trzebnica
Granica Bogatynia – GKS Kobierzyce
Sokół Wielka Lipa – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Orkan Szczedrzykowice – Pogoń Oleśnica
BKS Bobrzanie Bolesławiec – Piast Nowa Ruda
Lotnik Jeżów Sudecki – Chrobry II Głogów
3. kolejka (26 sierpnia)
Chrobry II Głogów – Olimpia Kowary
Piast Nowa Ruda – Lotnik Jeżów Sudecki
Pogoń Oleśnica – BKS Bobrzanie Bolesławiec
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Orkan Szczedrzykowice
GKS Kobierzyce – Sokół Wielka Lipa
Polonia Trzebnica – Granica Bogatynia
Bielawianka Bielawa – Włókniarz Mirsk
LZS Stary Śleszów – AKS Strzegom
4. kolejka (29-30 sierpnia)
Olimpia Kowary – AKS Strzegom
Włókniarz Mirsk – LZS Stary Śleszów
Granica Bogatynia – Bielawianka Bielawa
Sokół Wielka Lipa – Polonia Trzebnica
Orkan Szczedrzykowice – GKS Kobierzyce
BKS Bobrzanie Bolesławiec – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Lotnik Jeżów Sudecki – Pogoń Oleśnica
Chrobry II Głogów – Piast Nowa Ruda
5. kolejka (5-6 września)
Piast Nowa Ruda – Olimpia Kowary
Pogoń Oleśnica – Chrobry II Głogów
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Lotnik Jeżów Sudecki
GKS Kobierzyce – BKS Bobrzanie Bolesławiec
Polonia Trzebnica – Orkan Szczedrzykowice
Bielawianka Bielawa – Sokół Wielka Lipa
LZS Stary Śleszów – Granica Bogatynia
AKS Strzegom – Włókniarz Mirsk
6. kolejka (12-13 września)
Olimpia Kowary – Włókniarz Mirsk
Granica Bogatynia – AKS Strzegom
Sokół Wielka Lipa – LZS Stary Śleszów
Orkan Szczedrzykowice – Bielawianka Bielawa
BKS Bobrzanie Bolesławiec – Polonia Trzebnica
Lotnik Jeżów Sudecki – GKS Kobierzyce
Chrobry II Głogów – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Piast Nowa Ruda – Pogoń Oleśnica
7. kolejka (19-20 września)
Pogoń Oleśnica – Olimpia Kowary
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Piast Nowa Ruda
GKS Kobierzyce – Chrobry II Głogów
Polonia Trzebnica – Lotnik Jeżów Sudecki
Bielawianka Bielawa – BKS Bobrzanie Bolesławiec
LZS Stary Śleszów – Orkan Szczedrzykowice
AKS Strzegom – Sokół Wielka Lipa
Włókniarz Mirsk – Granica Bogatynia
8. kolejka (26-27 września)
Olimpia Kowary – Granica Bogatynia
Sokół Wielka Lipa – Włókniarz Mirsk
Orkan Szczedrzykowice – AKS Strzegom
BKS Bobrzanie Bolesławiec – LZS Stary Śleszów
Lotnik Jeżów Sudecki – Bielawianka Bielawa
Chrobry II Głogów – Polonia Trzebnica
Piast Nowa Ruda – GKS Kobierzyce
Pogoń Oleśnica – Orzeł Ząbkowice Śląskie
9. kolejka (3-4 października)
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Olimpia Kowary
GKS Kobierzyce – Pogoń Oleśnica
Polonia Trzebnica – Piast Nowa Ruda
Bielawianka Bielawa – Chrobry II Głogów
LZS Stary Śleszów – Lotnik Jeżów Sudecki
AKS Strzegom – BKS Bobrzanie Bolesławiec
Włókniarz Mirsk – Orkan Szczedrzykowice
Granica Bogatynia – Sokół Wielka Lipa
10. kolejka (10-11 października)
Olimpia Kowary – Sokół Wielka Lipa
Orkan Szczedrzykowice – Granica Bogatynia
BKS Bobrzanie Bolesławiec – Włókniarz Mirsk
Lotnik Jeżów Sudecki – AKS Strzegom
Chrobry II Głogów – LZS Stary Śleszów
Piast Nowa Ruda – Bielawianka Bielawa
Pogoń Oleśnica – Polonia Trzebnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie – GKS Kobierzyce
11. kolejka (17-18 października)
GKS Kobierzyce – Olimpia Kowary
Polonia Trzebnica – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Bielawianka Bielawa – Pogoń Oleśnica
LZS Stary Śleszów – Piast Nowa Ruda
AKS Strzegom – Chrobry II Głogów
Włókniarz Mirsk – Lotnik Jeżów Sudecki
Granica Bogatynia – BKS Bobrzanie Bolesławiec
Sokół Wielka Lipa – Orkan Szczedrzykowice
12. kolejka (24-25 października)
Olimpia Kowary – Orkan Szczedrzykowice
BKS Bobrzanie Bolesławiec – Sokół Wielka Lipa
Lotnik Jeżów Sudecki – Granica Bogatynia
Chrobry II Głogów – Włókniarz Mirsk
Piast Nowa Ruda – AKS Strzegom
Pogoń Oleśnica – LZS Stary Śleszów
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Bielawianka Bielawa
GKS Kobierzyce – Polonia Trzebnica
13. kolejka (7-8 listopada)
Polonia Trzebnica – Olimpia Kowary
Bielawianka Bielawa – GKS Kobierzyce
LZS Stary Śleszów – Orzeł Ząbkowice Śląskie
AKS Strzegom – Pogoń Oleśnica
Włókniarz Mirsk – Piast Nowa Ruda
Granica Bogatynia – Chrobry II Głogów
Sokół Wielka Lipa – Lotnik Jeżów Sudecki
Orkan Szczedrzykowice – BKS Bobrzanie Bolesławiec
14. kolejka (11 listopada)
Olimpia Kowary – BKS Bobrzanie Bolesławiec
Lotnik Jeżów Sudecki – Orkan Szczedrzykowice
Chrobry II Głogów – Sokół Wielka Lipa
Piast Nowa Ruda – Granica Bogatynia
Pogoń Oleśnica – Włókniarz Mirsk
Orzeł Ząbkowice Śląskie – AKS Strzegom
GKS Kobierzyce – LZS Stary Śleszów
Polonia Trzebnica – Bielawianka Bielawa
15. kolejka (14-15 listopada)
Bielawianka Bielawa – Olimpia Kowary
LZS Stary Śleszów – Polonia Trzebnica
AKS Strzegom – GKS Kobierzyce
Włókniarz Mirsk – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Granica Bogatynia – Pogoń Oleśnica
Sokół Wielka Lipa – Piast Nowa Ruda
Orkan Szczedrzykowice – Chrobry II Głogów
BKS Bobrzanie Bolesławiec – Lotnik Jeżów Sudecki
16. kolejka (21-22 listopada)
Olimpia Kowary – Lotnik Jeżów Sudecki
BKS Bobrzanie Bolesławiec – Chrobry II Głogów
Orkan Szczedrzykowice – Piast Nowa Ruda
Sokół Wielka Lipa – Pogoń Oleśnica
Granica Bogatynia – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Włókniarz Mirsk – GKS Kobierzyce
AKS Strzegom – Polonia Trzebnica
LZS Stary Śleszów – Bielawianka Bielawa

17. kolejka (28-29 listopada)
LZS Stary Śleszów – Olimpia Kowary
Bielawianka Bielawa – AKS Strzegom
Polonia Trzebnica – Włókniarz Mirsk
GKS Kobierzyce – Granica Bogatynia
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Sokół Wielka Lipa
Pogoń Oleśnica – Orkan Szczedrzykowice
Piast Nowa Ruda – BKS Bobrzanie Bolesławiec
Chrobry II Głogów – Lotnik Jeżów Sudecki