Strona główna Sport Piłka nożna Polonia-Stal poznała szczegółowy terminarz III-ligi

Polonia-Stal poznała szczegółowy terminarz III-ligi

0

Znamy już pełny terminarz III-ligi dolnośląsko-lubuskiej. Na inaugurację sezonu, piłkarze Polonii-Stali Świdnica zagrają na własnym obiekcie z KP Brzeg Dolny. Ze względu na odbywający się w tym czasie turniej Silesian Cup, pojedynek zaplanowany zostanie na niedzielę, 9 sierpnia na godz. 17.00. Na 70-lecie Polonii Świdnica odbędzie się z kolei 19 września pojedynek z Górnikiem Wałbrzych.

007

 

1. kolejka (8-9 sierpnia)

Polonia-Stal Świdnica – KP Brzeg Dolny
Budowlani Lubsko – KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Ślęza Wrocław – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Miedź II Legnica – Formacja Port 2000 Mostki
KS Polkowice – Foto-Higiena Gać
Śląsk II Wrocław – Lechia Dzierżoniów
Ilanka Rzepin – Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Górnik Wałbrzych – Karkonosze Jelenia Góra
Piast Żmigród – Zagłębie II Lubin

2. kolejka (15-16 sierpnia)
KP Brzeg Dolny – Zagłębie II Lubin
Karkonosze Jelenia Góra – Piast Żmigród
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) – Górnik Wałbrzych
Lechia Dzierżoniów – Ilanka Rzepin
Foto-Higiena Gać – Śląsk II Wrocław
Formacja Port 2000 Mostki – KS Polkowice
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Miedź II Legnica
KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Ślęza Wrocław
Polonia-Stal Świdnica – Budowlani Lubsko

3. kolejka (22-23 sierpnia)
Budowlani Lubsko – KP Brzeg Dolny
Ślęza Wrocław – Polonia-Stal Świdnica
Miedź II Legnica – KS Stilon Gorzów Wielkopolski
KS Polkowice – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Śląsk II Wrocław – Formacja Port 2000 Mostki
Ilanka Rzepin – Foto-Higiena Gać
Górnik Wałbrzych – Lechia Dzierżoniów
Piast Żmigród – Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Zagłębie II Lubin – Karkonosze Jelenia Góra

4. kolejka (29-30 sierpnia)
KP Brzeg Dolny – Karkonosze Jelenia Góra
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) – Zagłębie II Lubin
Lechia Dzierżoniów – Piast Żmigród
Foto-Higiena Gać – Górnik Wałbrzych
Formacja Port 2000 Mostki – Ilanka Rzepin
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Śląsk II Wrocław
KS Stilon Gorzów Wielkopolski – KS Polkowice
Polonia-Stal Świdnica – Miedź II Legnica
Budowlani Lubsko – Ślęza Wrocław

5. kolejka (2 września)
Ślęza Wrocław – KP Brzeg Dolny
Miedź II Legnica – Budowlani Lubsko
KS Polkowice – Polonia-Stal Świdnica
Śląsk II Wrocław – KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Ilanka Rzepin – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Górnik Wałbrzych – Formacja Port 2000 Mostki
Piast Żmigród – Foto-Higiena Gać
Zagłębie II Lubin – Lechia Dzierżoniów
Karkonosze Jelenia Góra – Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)

6. kolejka (5-6 września)
KP Brzeg Dolny – Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Lechia Dzierżoniów – Karkonosze Jelenia Góra
Foto-Higiena Gać – Zagłębie II Lubin
Formacja Port 2000 Mostki – Piast Żmigród
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Górnik Wałbrzych
KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Ilanka Rzepin
Polonia-Stal Świdnica – Śląsk II Wrocław
Budowlani Lubsko – KS Polkowice
Ślęza Wrocław – Miedź II Legnica

7. kolejka (12-13 września)
Miedź II Legnica – KP Brzeg Dolny
KS Polkowice – Ślęza Wrocław
Śląsk II Wrocław – Budowlani Lubsko
Ilanka Rzepin – Polonia-Stal Świdnica
Górnik Wałbrzych – KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Piast Żmigród – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Zagłębie II Lubin – Formacja Port 2000 Mostki
Karkonosze Jelenia Góra – Foto-Higiena Gać
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) – Lechia Dzierżoniów

8. kolejka (19-20 września)
KP Brzeg Dolny – Lechia Dzierżoniów
Foto-Higiena Gać – Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Formacja Port 2000 Mostki – Karkonosze Jelenia Góra
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Zagłębie II Lubin
KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Piast Żmigród
Polonia-Stal Świdnica – Górnik Wałbrzych
Budowlani Lubsko – Ilanka Rzepin
Ślęza Wrocław – Śląsk II Wrocław
Miedź II Legnica – KS Polkowice

9. kolejka (26-27 września)
KS Polkowice – KP Brzeg Dolny
Śląsk II Wrocław – Miedź II Legnica
Ilanka Rzepin – Ślęza Wrocław
Górnik Wałbrzych – Budowlani Lubsko
Piast Żmigród – Polonia-Stal Świdnica
Zagłębie II Lubin – KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Karkonosze Jelenia Góra – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) – Formacja Port 2000 Mostki
Lechia Dzierżoniów – Foto-Higiena Gać

10. kolejka (30 września)
KP Brzeg Dolny – Foto-Higiena Gać
Formacja Port 2000 Mostki – Lechia Dzierżoniów
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Karkonosze Jelenia Góra
Polonia-Stal Świdnica – Zagłębie II Lubin
Budowlani Lubsko – Piast Żmigród
Ślęza Wrocław – Górnik Wałbrzych
Miedź II Legnica – Ilanka Rzepin
KS Polkowice – Śląsk II Wrocław

11. kolejka (3-4 października)
Śląsk II Wrocław – KP Brzeg Dolny
Ilanka Rzepin – KS Polkowice
Górnik Wałbrzych – Miedź II Legnica
Piast Żmigród – Ślęza Wrocław
Zagłębie II Lubin – Budowlani Lubsko
Karkonosze Jelenia Góra – Polonia-Stal Świdnica
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) – KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Lechia Dzierżoniów – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Foto-Higiena Gać – Formacja Port 2000 Mostki

12. kolejka (10-11 października)
KP Brzeg Dolny – Formacja Port 2000 Mostki
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Foto-Higiena Gać
KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Lechia Dzierżoniów
Polonia-Stal Świdnica – Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Budowlani Lubsko – Karkonosze Jelenia Góra
Ślęza Wrocław – Zagłębie II Lubin
Miedź II Legnica – Piast Żmigród
KS Polkowice – Górnik Wałbrzych
Śląsk II Wrocław – Ilanka Rzepin

13. kolejka (17-18 października)
Ilanka Rzepin – KP Brzeg Dolny
Górnik Wałbrzych – Śląsk II Wrocław
Piast Żmigród – KS Polkowice
Zagłębie II Lubin – Miedź II Legnica
Karkonosze Jelenia Góra – Ślęza Wrocław
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) – Budowlani Lubsko
Lechia Dzierżoniów – Polonia-Stal Świdnica
Foto-Higiena Gać – KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Formacja Port 2000 Mostki – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie

14. kolejka (24-25 października)
KP Brzeg Dolny – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Formacja Port 2000 Mostki
Polonia-Stal Świdnica – Foto-Higiena Gać
Budowlani Lubsko – Lechia Dzierżoniów
Ślęza Wrocław – Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Miedź II Legnica – Karkonosze Jelenia Góra
KS Polkowice – Zagłębie II Lubin
Śląsk II Wrocław – Piast Żmigród
Ilanka Rzepin – Górnik Wałbrzych

15. kolejka (31 października)
Górnik Wałbrzych – KP Brzeg Dolny
Piast Żmigród – Ilanka Rzepin
Zagłębie II Lubin – Śląsk II Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra – KS Polkowice
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) – Miedź II Legnica
Lechia Dzierżoniów – Ślęza Wrocław
Foto-Higiena Gać – Budowlani Lubsko
Formacja Port 2000 Mostki – Polonia-Stal Świdnica
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie – KS Stilon Gorzów Wielkopolski

16. kolejka (7-8 listopada)
KP Brzeg Dolny – KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Polonia-Stal Świdnica – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Budowlani Lubsko – Formacja Port 2000 Mostki
Ślęza Wrocław – Foto-Higiena Gać
Miedź II Legnica – Lechia Dzierżoniów
KS Polkowice – Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Śląsk II Wrocław – Karkonosze Jelenia Góra
Ilanka Rzepin – Zagłębie II Lubin
Górnik Wałbrzych – Piast Żmigród

17. kolejka (14-15 listopada)
Piast Żmigród – KP Brzeg Dolny
Zagłębie II Lubin – Górnik Wałbrzych
Karkonosze Jelenia Góra – Ilanka Rzepin
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) – Śląsk II Wrocław
Lechia Dzierżoniów – KS Polkowice
Foto-Higiena Gać – Miedź II Legnica
Formacja Port 2000 Mostki – Ślęza Wrocław
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Budowlani Lubsko
KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Polonia-Stal Świdnica

18. kolejka (21-22 listopada)
KP Brzeg Dolny – Polonia-Stal Świdnica
KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Budowlani Lubsko
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Ślęza Wrocław
Formacja Port 2000 Mostki – Miedź II Legnica
Foto-Higiena Gać – KS Polkowice
Lechia Dzierżoniów – Śląsk II Wrocław
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) – Ilanka Rzepin
Karkonosze Jelenia Góra – Górnik Wałbrzych
Zagłębie II Lubin – Piast Żmigród

19. kolejka (28-29 listopada)
Zagłębie II Lubin – KP Brzeg Dolny
Piast Żmigród – Karkonosze Jelenia Góra
Górnik Wałbrzych – Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Ilanka Rzepin – Lechia Dzierżoniów
Śląsk II Wrocław – Foto-Higiena Gać
KS Polkowice – Formacja Port 2000 Mostki
Miedź II Legnica – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Ślęza Wrocław – KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Budowlani Lubsko – Polonia-Stal Świdnica