Strona główna 112 Policjanci świętowali

Policjanci świętowali [FOTO]

5

Blisko 100 funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy awansowało na wyższe stopnie. Wielu otrzymało odznaki i nagrody pieniężne za dobrą służbę. Świdnickich policjantów chwalił zastępca komendanta wojewódzkiego, Artur Falkowski, a za dobrą współpracę dziękowali samorządowcy i  przedstawiciele służb mundurowych.

POLICJA (1)

Świdnicki garnizon świętował dzisiaj w sali narad USC. Okazją jest ogólnopolskie Święto Policji, przypadające w 96. rocznicę utworzenia tej formacji. W KPP i wszystkich jednostkach wchodzących w jej skład pracuje 300 policjantów i ponad 50 osób cywilnych. O swoich podwładnych w pełnych uznania słowach mówił gospodarz uroczystości, komendant powiatowy Krzysztof Niziołek, a zastępca komendanta wojewódzkiego podkreślił, że garnizon świdnicki wyróżnia się na Dolnym Śląsku skutecznością.

Po 27 latach pracy w policji, a po 11 na stanowisku rzecznika prasowego KPP w Świdnicy na emeryturę odeszła dzisiaj Katarzyna Czepil. – Zawsze dużo mówię, ale dzisiaj ograniczę się do jednego słowa – dziękuję – mówiła wyraźnie wzruszona Katarzyna Czepil.

Poprzedni artykułDbają o zęby uczniów już od lat
Następny artykułZ mamą i tatą odkryj Świdnicę