Strona główna Wydarzenia Gmina Świdnica Nie żyje dyrektorka Schroniska Młodzieżowego w Lubachowie

Nie żyje dyrektorka Schroniska Młodzieżowego w Lubachowie

0

19 lipca zmarła Magdalena Urbańska, dyrektorka Schroniska Młodzieżowego w Lubachowie. – Była ona wspaniałą osobą, wyrozumiałą szefową, kochającą matką i żoną. Jej śmierć wstrząsnęła nami wszystkimi jak i najbliższym środowiskiem. Każdy kto ją poznał, zapamiętał jako zawsze uśmiechniętą i pełną energii do działania kobietę – piszą na profilu schroniska współpracownicy.

Magdalena Urbańska

Żegnamy wspaniałą osobę, zaangażowaną w życie społeczności lokalnej i gminnej. Tak nagłe odejście przejęło nas żalem i poczuciem wielkiej straty. Jej dzieło pozostanie z nami na zawsze. Składamy wyrazy głębokiego współczucia dla Rodziny i Bliskich.

Wójt Gminy Świdnica – Teresa Mazurek, Przewodnicząca Rady Gminy Świdnica – Regina Adamska wraz z Radnymi, pracownicy Urzędu Gminy Świdnica, Gminnego Zespołu Oświaty, Szkolnego Schroniska Młodzieżowego oraz jednostek organizacyjnych gminy Świdnica.

Msza św. i uroczystości pogrzebowe w int. Ś.p. Magdaleny Urbańskiej odbędą się 23 lipca 2015 r. o godz. 14.00 w kościele parafialnym pw. Nawiedzenia NMP w Witoszowie Dolnym.

Poprzedni artykułWałbrzyska do remontu
Następny artykułSusza w lesie. Apel o ostrożność