Strona główna Temat dnia Kopalnia Muzyki House

Kopalnia Muzyki House [KONKURS]

1

Wyjątkowa dawka muzyki house w niecodziennej oprawie – taką ucztę house’owych dźwięków przygotowała Stara Kopalnia w Wałbrzychu. Wydarzenie MINE OF HOUSE 1 sierpnia zgromadzi najlepszych wykonawców tego gatunku z Polski i zagranicy. Portal Swidnica24.pl ma dla Was bilety na tę imprezę.

plakat-mine-of-house

W Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia zagrają: Novika – Blazers and Jeans (Londyn), DJ Flor (Wrocław), DJ Novicky (Wałbrzych), DJ D’Vision (Wrocław), DJ Mono (Wałbrzych). Organizatorzy wydarzenia zapewniają całonocną dawkę house’u wśród industrialnej przestrzeni Starej Kopalni, wzbogaconą światłem, najwyższej jakości dźwiękiem i atmosferą muzycznego święta, jakiego do tej pory w regionie jeszcze nie było. Impreza rozpocznie się o godzinie 20:00 i potrwa do rana dnia następnego. Cena biletów: przedsprzedaż 30 zł, w dniu imprezy: 35 zł. Bilety są dostępne w Starej Kopalni i można je rezerwować pod numerem telefonu: 74/667-09-04 lub mailowo: [email protected] Sprzedaż jest też prowadzona za pośrednictwem ticetpro.pl.

Mamy dla Was 3 podwójne bilety na Ming Of House. Aby o nie zawalczyć należy poprawnie odpowiedzieć na pytanie: W którym roku na terenie Starej Kopalni w Wałbrzychu otwarto Centrum Nauki i Sztuki? Podpowiedzi szukajcie na www.starakopalnia.pl. Wygrywają 3 maile nadesłane do nas jako 4., 9., i 12. Na odpowiedzi czekamy do 27 lipca pod adresem [email protected] W treści maila nie zapomnijcie podać swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu, zaś w tytule “house”. Zwycięzców poinformujemy o wygranej 28 lipca.