Strona główna Kultura Kino na Szpilkach po hawajsku

Kino na Szpilkach po hawajsku

1

Cinema 3D w Świdnicy po raz kolejny zaprasza wszystkie Panie do wspólnej zabawy. Już 16 lipca o godzinie 17:30 odbędzie się wakacyjna edycja Kina na Szpilkach w klimacie hawajskim. Spotkanie zakończy się specjalnym, przedpremierowym pokazem filmu „Magic Mike XXL”.

 kino_na_szpilkach

Przede wszystkim chciałbym serdecznie zachęcić wszystkie Panie do podjęcia tematu przewodniego najbliższej edycji Kina na Szpilkach. Pogoda za oknem dopisuje i mam nadzieję dopisywać będzie cały czas, dlatego też tym razem szpilki radzimy zostawić w domach, a zastąpić je mogą różnego rodzaju hawajskie stroje czy kwieciste girlandy. Na autorów najlepszych strojów hawajskich czekają atrakcyjne nagrody – mówi Bartosz Zacharski, specjalista ds. kluczowych klientów.

Na Panie, jak przy okazji każdej edycji Kina na Szpilkach, czekać będzie lampka szampana oraz liczne atrakcje. Ponownie kino w Świdnicy gościć będzie m.in. Dietaminka Agnieszka Podgórska oraz Panie z Naturhouse, które doradzać będą, jak dbać o linie na lato. Natomiast Magia Dotyku czy Blue Velvet podpowiedzą, jak zadbać o siebie i zrelaksować się w te chłodniejsze, wakacyjne dni. Co zrobić, aby nie martwić się o gotówkę podczas urlopu podpowiedzą panie z Banku Zachodniego WBK. To nie koniec atrakcji, bo o podniebienia Pań, które pojawią się na Kinie na Szpilkach zadba Stara Szopa oraz Diabelski Burger, a swój debiut na lipcowej imprezie będzie miała niedawno otwarta restauracja Manufaktura. Nie zabraknie również stałych bywalców imprezy, czyli Pałacu Jugowice, który zachęcać będzie do odwiedzenia swojego hotelu SPA.

Na pewno będzie gorąco i to nie koniecznie za sprawą temperatury za oknami. O hawajski klimat imprezy zadba sponsor główny Restauracja Delagio, która zapewni profesjonalną obsługę barmańską, bo jeśli Hawaje to przecież nie może obyć się bez drinków z parasolką, a na koniec zrobi się jeszcze goręcej dzięki filmowi „Magic Mike XXL”.

To bardzo wyjątkowy tytuł, nie tylko dla naszego kina, ale myślę, że również dla wszystkich Pań, które są z nami od początku i nie chodzi tylko o tematykę tego tytułu. Poprzednia część filmu, „Magic Mike”, towarzyszyła historycznej, pierwszej edycji Kina na Szpilkach, która zapoczątkowała tradycję imprezy, a którą mamy zaszczyt kontynuować – zaznacza Grzegorz Tomski, dyrektor kina Cinema 3D w Świdnicy.

Tradycyjnie na wszystkie Panie, które wezmą udział w lipcowej edycji Kina na Szpilkach czekają również atrakcje po seansie, czyli After Party, na które zapraszają:

Restauracja Delagio – zniżki na drinki

Manufaktura – 30% zniżki (nie dotyczy alkoholi)

Diabelski Burger – 10% zniżki na wszystko

Restauracja Stara Szopa – 10% zniżki na wszystko.

Bilety w cenie 20zł już do nabycia w kasach kina. Impreza od 18 roku życia.

Poprzedni artykułTrebunie – Tutki na gminnych dożynkach
Następny artykułKopalnia Muzyki House [KONKURS]