Strona główna Bez kategorii Chilla Quartet w Manufakturze

Chilla Quartet w Manufakturze [KONKURS]

0

Smyczkowe wersje muzyki rozrywkowej w najbliższą sobotę gościom Manufaktury zafunduje Chilla Quartet. Zespół tworzą absolwentki Akademii Muzycznych we Wrocławiu i Katowicach. Swidnica24.pl oglasza konkurs, w którym wygrać można bilety na to wydarzenie.

chillazdjęcie z fanpage’a zespołu

Chilla Quartet to synergia klasycznego brzmienia i świata rozrywki. Cztery panie łączy fascynacja różnymi obszarami muzyki i możliwość przekładania wielu jej gatunków na grunt klasyki. Kreatywność, zaangażowanie i niepowtarzalność zapewniają słuchaczom niezapomniane wrażenia. Koncert już 25 lipca w Restauracji Manufaktura.

Dla tych, korzy chcą wziąć udział w wydarzeniu przygotowaliśmy konkurs. Aby wziąć w nim udział należy przesłać na adres [email protected] przepis na orzeźwiającego, letniego drinka. Autorzy 2 najciekawszych pomysłów otrzymają podwójne wejściówki na koncert. W mailu należy podać swoje imię, nazwisko i numer telefonu, zaś w tytule wpisać „manufaktura”. Na zgłoszenia czekamy do 23 lipca. Zwycięzcę poinformujemy o wygranej dzień poźniej.

Poprzedni artykułZumba do końca wakacji
Następny artykułDron zbudowany w MDK