Strona główna Sport Pływanie Akademia Sukcesów Rekina Świebodzice

Akademia Sukcesów Rekina Świebodzice

0

Za nami Akademia Sukcesów Klubu Sportowego Rekin Świebodzice. Spotkanie było okazją do przedstawienia osiągnięć świebodzickich pływaków w sezonie 2014/2015. Na spotkaniu nie zabrakło głównych aktorów, czyli zawodników, ich rodziców, trenerów, a także sponsorów.

rekin

Wszyscy obecni obejrzeli krótką prezentację wydarzeń sportowych z udziałem zawodników z naszego klubu, przygotowaną przez trenera Krzysztofa Winiarczyka. – Klub kolejny rok z rzędu zdobył ponad 500 medali, mimo, że było mniej startów niż w poprzednim roku. To jednak jeszcze nie koniec naszych zdobyczy medalowych w tym sezonie, gdyż naszych najstarszych zawodników czekają starty na mistrzostwach Polski. Wierzymy, że tak jak młodsze roczniki, również 14, 15 i 16-latkowie pokażą siłę Rekinów. Do naszych zawodników należą nowe rekordy okręgu dolnośląskiego zarówno na krótkim, jak i na długim basenie. Na spotkaniu wręczono wszystkim zaproszonym osobom symboliczne podziękowania, a na zakończenie akademii zrobiono pamiątkowe zdjęcie sponsorów z zawodnikami i trenerami klubu – mówi szczęśliwy trener Krzysztof Winiarczyk.

Po uroczystej części spotkania, zaproszono wszystkich na wspólne ognisko, pieczoną kiełbaskę i domowy smalczyk. Spotkaniu towarzyszyły piosenki przy dźwiękach gitary oraz wspaniałe humory. Teraz zaczyna się czas wypoczynku dla młodzieży i ładowania akumulatorów na następny sezon. – Życzymy wszystkim udanych, spokojnych i pełnych wrażeń wakacji. Do zobaczenia we wrześniu – dodaje Krzysztof Winiarczyk.

Poprzedni artykułNikomu już nie zrobi krzywdy
Następny artykułCo grają w kinie Cinema3D? [REPERTUAR]