Strona główna Wydarzenia Świdnica Zapraszają na dni otwarte

Zapraszają na dni otwarte

0

Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Świdnicy zaprasza na Dni Otwarte swoich placówek dla osób z niepełnosprawnością intelektualną.

11

Celem organizowanych spotkań jest pokazanie, jak organizacje pozarządowe budują system wsparcia małych i dużych osób z niepełnosprawnością intelektualną i ukazanie ich możliwości życiowych i społecznych. 18 czerwca między godziną 11.00 a 14.00 chętni będą mogli odwiedzić Środowiskowy  Dom Samopomocy, Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy, Warsztaty  Terapii Zajęciowej w Mokrzeszowie, Mieszkanie Treningowe w Świdnicy,  ul. Żeromskiego 40/6.

Do zapoznania się z ofertą placówek zapraszają organizatorzy dni otwartych. W programie przewidziano między innymi: prezentację multimedialną placówek zapewniających rehabilitację, edukację i terapię dzieciom, młodzieży i dorosłym osobom niepełnosprawnym intelektualnie oraz spotkania z ich uczestnikami, zwiedzanie placówek, rozmowy z kadrą, obserwacja i udział w prowadzonych  zajęciach.

Poprzedni artykułŚwidniczanie w finale Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu
Następny artykułPoetycko i muzycznie o życiu św. Jana Pawła II