Strona główna Sport Piłka nożna Podsumowali wyjątkowy sezon 2014/2015!

Podsumowali wyjątkowy sezon 2014/2015! [FOTO]

0

Kilkaset osób wzięło udział w piątkowe popołudnie w hali na Zawiszowie w uroczystym podsumowaniu sezonu 2014/2015 Miejskiego Klubu Sportowego Polonia-Stal Świdnica. Nie brakło dyplomów dla wszystkich piłkarzy, symbolicznych statuetek dla najbardziej wyróżniających się zawodników i pucharów dla wiernych kibiców Polonii-Stali Świdnica.

TP__8328

To był wyjątkowy sezon dla Polonii-Stali Świdnica, która wystawiła do rozgrywek w sezonie 2014/2015 aż 17 zespołów. Takim wynikiem na Dolnym Śląsku nie może pochwalić się nikt, nawet tak renomowane marki jak Zagłębie Lubin, Śląsk Wrocław, czy Miedź Legnica. Jeśli weźmiemy pod uwagę jeszcze kolejne drużyny nie uczestniczące w zmaganiach ligowych (żaki, naborówka dziewcząt i Akademia Młodego Polonisty), to Polonia-Stal Świdnica może pochwalić się 22 zespołami zrzeszonymi w swoich barwach.

W piątkowe popołudnie wyróżnieni zostali wszyscy. Młodzi adepci kopanej z Akademii Młodego Polonisty (dzieci w wieku 3-7 lat) otrzymali symboliczne karty zawodnicze z którymi na dobre rozpoczną swoją przygodę z futbolem, a dyplomy otrzymało pozostałe kilkaset piłkarzy i piłkarek Miejskiego Klubu Sportowego Polonia-Stal Świdnica. W uroczystości wręczenia dyplomów i statuetek dla najlepszych, najsolidniejszych zawodników sezonu oraz odkryć sezonu wzięła udział prezydent Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska, wiceprezydent Szymon Chojnowski, radny Andrzej Protasiuk i wiceprezes klubu Dariusz Stachurski.

Podczas uroczystości nie brakło podziękowań dla partnerów, sponsorów, wiernych kibiców i rodziców zawodników, którzy byli razem z Miejskim Klubem Sportowym Polonia-Stal Świdnica w sezonie 2014/2015.

/MDvR/

 

Poprzedni artykułDni Świdnicy 2015 rozpoczęte
Następny artykułGimnazjum nr 4 stawia na rozwój