Strona główna Wydarzenia Żarów Mrozu na Dniach Żarowa

Mrozu na Dniach Żarowa

0

„Miliony monet”, „Nic do stracenia”, „Jak nie my to kto” to tylko nieliczne z hitów polskiego wokalisty Łukasza Mroza, znanego szerszej publiczności jako MROZU, przy których żarowianie będą mieli okazję pobawić się już podczas tegorocznego święta miasta.

mrozu

Nie będzie to jedyna niespodzianka, którą dla mieszkańców z okazji Dni Żarowa przygotowali organizatorzy imprezy burmistrz Leszek Michalak i Gminne Centrum Kultury i Sportu – zapewnia Magdalena Pawlik z UM w Żarowie. Święto miasta tradycyjnie potrwa dwa dni, od 6 do 7 czerwca. Tradycyjnie rozpocznie je uroczysta sesja Rady Miejskiej w piątek, 5 czerwca, podczas której wręczone zostaną odznaczenia „Złotego Dębu”, najwyższego odznaczenia w gminie, przyznawanego zasłużonym mieszkańcom. – Dwudniowe święto miasta rozpocznie blok dla najmłodszych mieszkańców. Dla tych starszych przygotowaliśmy wieczorne atrakcje. Na scenie zagrają zespoły folkowo-rockowe i gwiazda tegorocznych Dni Żarowa MROZU, który z pewnością zagwarantuje nam wszystkim dobrą zabawę. Niedziela natomiast zaplanowana została bardziej w konwencji sportowo-artystycznej. Rozpoczniemy pokazami sportowymi sekcji akrobatyki i judo, nie zabraknie również pokazu zumby z udziałem mieszkanek naszej gminy. Wystąpi także kilka zespołów tanecznych, a ze swoim specjalnym koncertem Orkiestra Dęta z Żarowa i Ujfeherto. Na zakończenie specjalnie dla mieszkańców zagra kultowy zespół disco-polo Milano, który zaprezentuje swoje największe hity – mówi Artur Adamek dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Dni Żarowa

Oprócz koncertów, na scenie nie zabraknie także zespołów lokalnych. Jak co roku zaprezentują się mieszkańcy, czyli szkoły, przedszkola i zespoły działające przy żarowskim Gminnym Centrum Kultury i Sportu. Na brak atrakcji nie będą mogli również narzekać miłośnicy sportu. Specjalnie dla nich zaplanowano zawody wędkarskie, turnieje koszykówki, tenisa, piłki nożnej i szachowe.

Poprzedni artykułMęskie Kino w Cinema3D
Następny artykułPożegnali Kubę