Strona główna Bez kategorii Męskie Kino w Cinema3D

Męskie Kino w Cinema3D

0

Po kolejnej edycji Kina Na Szpilkach przyszedł czas na męską widownię. W nadchodzący długi weekend na wszystkich Panów, którzy będą chcieli wziąć udział w Kinie Męskim czekają konkursy z nagrodami oraz napoje energetyczne do każdego biletu, a o dobry nastrój wszystkich panów zadba klub muzyczny Radiobar.

mistrzowie

Podczas krótkiego bankietu na holu panowie będą mogli wziąć udział w konkursie sprawdzającym siłę. nad zmaganiami opiekę sprawował będzie trener z Condizione. Zaplanowano też wirtualne rozgrywki w kąciku gier urządzonym przez Media Expert. Jednak największą atrakcją dla panów powinien być pokaz intrygującego filmu dokumentalnego „Mistrzowie”.

„Mistrzowie” – boks, nazywany „sportem biedoty”, dla dzieciaków z najbiedniejszych dzielnic Ameryki jest nieraz paradoksalnie jedyną okazją ucieczki od przemocy. Wraz z sukcesami na ringu przychodzi im stoczyć walki, do których nie byli wcześniej wytrenowani. Mistrzowie rodzą się i upadają w mgnieniu oka. Utalentowani młodzi bokserzy nie są gotowi na sławę i wielkie pieniądze, które pojawiają się wraz z mistrzowskim pasem. Wielu z nich najcięższą walkę toczy na emeryturze, kiedy we znaki dają się finanse i zdrowie.  Mike Tyson, Evander Holyfield i Bernard Hopkins z niezwykłą otwartością opowiadają o swoich karierach, życiu na ringu i poza nim. Film „Mistrzowie” łączy rekonstruowane sceny z archiwalnymi walkami oraz emocjonującymi wywiadami z Markiem Wahlbergiem, Denzelem Washingtonem, 50 Centem, Ronem Howardem, Spikiem Lee i Mary J. Blige. Dokument Berta Marcusa jest czymś więcej niż zwykły dokument o sporcie. Próbując dociec, do czego prowadzi pogoń za Amerykańskim Snem, portretuje złożony i nieoczywisty świat kontrowersyjnego i niebezpiecznego sportu.

Warto pamiętać, że będzie to jedyna okazja w świdnickim kinie na zobaczenie tego fascynującego dokumentu, w którym znani nam bokserzy opowiadają nieznane historie i jeśli ktoś uważa, że zna się na boksie to jest to świetna okazja, by to sprawdzić  – komentuje Grzegorz Tomski, dyrektor Cinema 3D.

Kino Męskie wypadło tym razem w piątek z racji święta i warto tę imprezę potraktować jako mocny początek nadchodzącego wieczoru. A do tego rodzaju before party namawia Radiobar, w którym uczestnicy, za okazaniem biletu moga liczyć na niespodzianki. Również pub Seta i Galareta daje uczestnikom do „setki” gratisowego śledzika, a w pubie Highlander i w restauracji Ratuszowa goście dostaną 10% zniżki.

Bilety w cenie 22zł dostępne są w kasach kina. Rezerwacji dokonywać można na stronie internetowej www.cinema3d.pl

Poprzedni artykułŚlązaczka z bałaganem w kalendarzu
Następny artykułMrozu na Dniach Żarowa