Strona główna Sport Inne Kolarski wyścig w Nowicach

Kolarski wyścig w Nowicach

0

Już po raz drugi Stowarzyszenie Nowice – Nasza Wieś i Miejski Klub Sportowy Karolina Jaworzyna Śląska organizują kolarski wyścig szosowy „Szukamy Następców Olimpijczyka Tadeusza Mytnika”. W tym roku swoją obecność potwierdziły liczne gwiazdy kolarstwa, w tym sam Tadeusz Mytnik. Impreza odbędzie się w sobotę, 11 lipca, tradycyjnie już w Nowicach – rodzinnej miejscowości mistrza.

karolina

Organizatorzy wyścigu zapraszają wszystkich chętnych posiadających sprawny rower do udziału w wyścigu z możliwością rywalizacji w dwunastu kategoriach wiekowych dla zawodników z licencją i pięciu kategoriach dla kolarzy amatorów, niezrzeszonych od przedszkolaków do weteranów. Zapisy w dniu imprezy, 11 lipca w Nowicach – teren rekreacyjny „Koziarnia” (Nowice, 30B) od godz. 8.30 do godz. 10.00. Odprawa techniczna o 10:30, a start pierwszej kategorii wiekowej o godzinie 11:00.

Organizatorzy zapraszają również mieszkańców Nowic, gminy Jaworzyna Śląska i nie tylko oraz wszystkich chętnych do kibicowania kolarzom na trasie wyścigu.

Poprzedni artykułWygraj bilet na operę Don Giovanni [KONKURS]
Następny artykułTeraz jest czas na Świdnicę [PRACOWNIA MIAST]