Strona główna Bez kategorii Ekstremalna rozrywka ze Streets Owners

Ekstremalna rozrywka ze Streets Owners [KONKURS]

0

Kaskaderskie widowisko na najwyższym poziomie z udziałem profesjonalistów – takie wydarzenie w najbliższą niedzielę, 7 czerwca, szykuje formacja Streets Owners. Najbardziej ekstremalną rewię samochodowo-motocyklową zaplanowano na świdnickim OSiRze. Start godz. 17:00. Redakcja Swidnica24.pl ma dla Was 5 podwójnych wejściówek na to niecodzienne wydarzenie.

k

na zdjęciu jeden z popisów formacji Streets Owners

Jak mówią organizatorzy, zamysł programu jest żywy, otwarty, wciąż ewoluuje i dojrzewa, a kaskaderzy korzystają ze sprzętu, na którym nie odważył się wystartować przed nimi nikt wcześniej. Cały projekt utrzymany jest w konwencji widowiska artystycznego, ale kaskaderzy gwarantują autentyczność odtwarzanych sytuacji, a zwłaszcza związanych z nimi emocji. Wszelkie szczegóły dotyczące formacji http://www.autorodeo.cz/home

Aby zawalczyć o wejściówki należy poprawnie odpowiedzieć na pytanie: Przy produkcji jakiej części James’a Bonda brali udział kaskaderzy ze Street Owners? Podpowiedzi szukajcie TU. Nagrodzimy pięć zgłoszeń.

Odpowiedzi należy wysyłać na adres [email protected] do 6 czerwca. W mailu należy podać swoje imię i nazwisko, a w tytule „kaskaderzy”.

Poprzedni artykułNiezapomniane przeżycia. Lotnisko zaprasza stowarzyszenia
Następny artykułPowstanie klasa o profilu piłka nożna dziewcząt